RF MIKROIGŁOWA – NOWE TRENDY NA 2024 ROK

Wszystkie oferowane urządzenia do RF Mikroigłowa są produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie:
„LASER HI-TECH”

Produkujemy własny designe w sześciu rodzajach obudowy
wybierz jedną z nich i zamów wykonanie urządzenia z Twoim LOGO

PRZEDSTAWIAMY TRZY TECHNOLOGIE FRAKCYJNEJ RADIOFERWEMCJI MIKROIGŁOWEJ

„FRM-1” RF MIKROIGŁOWA
BIPOLAR

z głowicą elektromagnetyczną

„FRM-S1” RF MIKROIGŁOWA
BIPOLAR

z silnikiem krokowym i głowicą ssącą

„FRM-S2” RF MIKROIGŁOWA
MONO I BIPOLAR

z silnikiem krokowym i głowicą ssącą

frakcyjny rf mikroigłowy

RF MIKROIGŁOWA – ZALETY

Nasza urządzenia do Frakcyjnej Radiofrekwencji Mikroigłowej są wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co nie wątpliwie przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Ponieważ RF Mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry, dlatego te zabiegi są wyjątkowo skuteczne.

RF MIKROIGŁOWA – WIELOFUNKCYJNA

Nasze urządzenia do Radiofrekwencji Mikroigłowej mogą być skonstruowane jako jedno lub wielofunkcyjne. W związku z tym opracowaliśmy dla Państwa dziewięć przykładowych modeli RF mikroigłowa z funkcjami: radiofrekwencja mikroigłowa i mikropunktowa „THERMAGE” i THERMOCOOL, Elight + ESHR, laser Nd:Yag, laser LONG PULSE, lipoliza ultradźwiękowa, masaż podciśnieniowy, mikrodermabrazja diamentowa, darsonval, ultradźwięki, mikroprądy.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

KARTRIDŻE

 • RF frakcyjny mikroigłowy
 • Radiofrekwencja mikroigłowa
 • Radiofrekwencja mikroigłowa
 • radiofrekwencja mikroigłowa

Kartridże do głowic EM elektro magnetycznych:
81, 49, 25 igieł

cena netto: 65 zł./szt.
 • radiofrekwencja mikroigłowa
 • radiofrekwencja mikroigłowa

Kartridże do głowic z zasysaniem vacuum:
64, 25, 10 igieł

cena netto: 75 zł./szt.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polegający na na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,1 – 3,5mm.
Posiadamy dwa rodzaje głowic mikroigłowych:
1. Głowice elektromagnetyczne z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 81 lub 25 igieł.
2. Głowice z podciśnieniem – kartridże są zasysane do skóry. Kartridże mają igły nie izolowane 64, 25 lub 10 igieł.
Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł, działając równomiernie na wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i silikonu, wykluczając przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Dlatego taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

Frakcyjna RF mikroigłowa – efekty terapii

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. W rezultacie skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.

Ważnym aspektem jest, że RF mikroigłowa wykorzystana w kosmetologii jest niezwykle skuteczna i pozwala na niechirurgiczny lifting skóry. Godnym uwagi jest fakt, że zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i  ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE

Podsumowując, zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej przeznaczone są głównie dla osób borykających się z bliznami, rozstępami lub nadmiernym cellulitem. Nie wątpliwie Radiofrekwencja jest najlepszą metodą na ich niwelowanie, ponieważ stymuluje odbudowę kolagenu skóry. Z pewnością staje się ona dzięki temu grubsza i bardziej napięta. Radiofrekwencja mikroigłowa jest często stosowana u pacjentów po nieudanych zabiegach z użyciem wypełniaczy.

ZASTOSOWAMIE:
 • niwelowanie blizn i rozstępów
 • fałdy nosowo-wargowe
 • utrata jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
 • lifting pośladków i ud
 • ujędrnienie skóry brzucha
 • likwidacja cellulitu
 • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • rf frakcyjna mikroigłowa
 • frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa
 • frakcyjny rf mikroigłowy
SZKOLENIA ZWYKONYWANIA ZABIEGÓW RF MIKROIGŁOWA

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich głowic i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ