LASER  ND YAG

Urządzenie Laser Nd Yag jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Laser Nd Yag
„PIKO SEKUNDOWY”

wersja mobilna
cena brutto: 35 000 zł.
wersja przenośna
cena brutto: 34 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

Laser Nd Yag
„PIKO+NANO SEKUNDOWY”
wersja mobilna
cena brutto: 45 000 zł.
wersja przenośna
cena brutto: 44 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

Laser Nd Yag
„PIKO+NANO+MILI”

wersja mobilna
cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna
cena brutto: 93 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

Laser Nd Yag
„LONG PULSE”

wersja mobilna
cena brutto:
70 000 zł.
wersja przenośna
cena brutto:
69 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

Laser Nd Yag wyposażamy w najmocniejsze generatory impulsowe o mocy 800 Wat.

Uzyskujemy moc szczytową w punkcie 3,5 GW przy maksymalnej energii 2000 mJ i czasie impulsów 450 ps.
Zapraszamy na prezentację gdzie zaprezentujemy wyjątkowe możliwości produkowanych przez nas laserów.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

LASER PIKO-SEK
RESURFACING

Laser Nd Yag

jest obecnie najbardziej popularnym urządzeniem do radzenia sobie z zaburzeniami tekstury skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, rozlanymi plamami melaninowymi, zmianami barwnymi i naczyniowymi. Laser Nd Yag jest najskuteczniejsze do usuwania niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego. Kluczowymi czynnikami, warunkującymi efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera Nd Yag są długość fali i czas trwania impulsu potrzebny do wytworzenia odpowiedniej temperatury. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa lasery z trzema systemami pracy:

PIKO + NANO + MILI SEKUNDOWE

gabinet kosmetologii estetycznej HAGENA
mgr Aleksandra Owczarska-Jaśniak
LASER PIKO-SEK
PEELING WĘGLOWY

Laser Nd Yag pikosekundowy o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach jest znakomity do usuwania pigmentu, przebarwień i resurfacingu, laser Nd Yag nanosekundowy ma zastosowanie w terapii trądziku i grzybicy paznokci oraz usuwaniu brodawek i zmian skórnych natomiast do usuwania naczynek krwionośnych najlepsze rezultaty uzyskamy laserem milisekundowym tzw. LONG PULSE. Lasery te wyposażamy w cztery długości światła: 532, 755, 1064 i 1320 nm. Lasery wykonujemy w wersji mobilnej na kółkach i przenośnej w małych skrzynkach o wadze do 15 kg.

Możliwości zabiegowe

– usuwanie plam posłonecznych
– usuwanie przebarwień
– usuwanie brodawek i zmian skórnych
– zamykanie naczynek na twarzy i ciele o średnicy do 5 mm
– usuwanie naczyniaków gwiaździstych
– usuwanie punktów rubinowych
– resurfacing twarzy
peeling węglowy
– leczenie grzybicy paznokci
– usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego

Laser Nd Yag naczyniowy
„LONG PULSE”

Laser Nd Yag naczyniowy „LONG PULSE” jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
„LONG PULSE” uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Żadne dostępne urządzenie nie może równać się ze skutecznością „LONG PULSE” w usuwaniu zmian naczyniowych. Laser naczyniowy jest laserem dualnym, co oznacza, że może pracować w dwóch długościach fal: 532 i 1064nm, w zależności od potrzeb i typu skóry Pacjenta. Przewaga „LONG PULSE” nad konkurencyjnymi urządzeniami tkwi również w konstrukcji jego głowicy. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury – dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta.

wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.

 • laser naczyniowy nd yag
 • laser naczyniowy nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

Laser
„PIKO-SEKUNDOWY”

Laser Nd Yag o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach światła jest laserem nowej generacji, w którym  energia światła nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Znajduje on zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Zabieg Resurfacingu skóry przeprowadza się filtremm 755 nm. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 450 ps. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

 • Laser pikosekundowy
 • Laser pikosekundowy
 • Laser pikosekundowy
 • Laser pikosekundowy
 • laser nd yag

wersja mobilna cena brutto: 35 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 34 000 zł.
kontakt:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Laser podwójny
PIKO i NANO SEKUNDOWY

W laserze pikosekundowym instalujemy tryb pracy nanosekundowy, który rozszerza zakres zabiegów o : wspomaganie leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 400 psa dla funkcji nanosekundowej 10 ns.
Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE,

gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • Laser pikosekundowy
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 45 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 44 000 zł.
kontakt:
+48 502339374
+48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Trzy lasery w jednym PIKO-NANO-MILI
„QUALITY – 2”

Wszechstronny laser Nd Yag wielozadaniowy do przeprowadzania wszystkich możliwych zabiegów laserowych z funkcjami:
PIKO + NANO + MILI

 1. LASER PIKOSEKUNDOWY przeznaczony jest do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień, peeling węglowy. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego.
 2. LASER NANOSEKUNDOWY wykorzystywany jest do peelingu węglowego, wspomaga leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwania brodawek i zmian skórnych.
 3. LASER MILISEKUNDOWY „LONG PULSE” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, naczynia o średnicy do 5 mm. W laserze zainstalowano dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm.

Zastosowano dwie głowice:
1. Do lasera Piko i Nano sekundowego zastosowano głowicę emitującą światło o energii regulowanej 10-2000 mJ/cm2 i czasem impulsów 10 ns oraz cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm.
2. Do lasera milisekundowego zastosowano głowicę, która generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi do 50 J/cm2.
Obydwie głowice posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym.

 • Laser pikosekundowy
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
cena brutto: 95 000 zł.
kontakt:
+48502339374
kontakt@laserhitech.pl

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

Platformy na bazie lasera YAGOWEGO – serii QUALITY

Lasery Yagowe mogą być połączony z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jeden, wielofunkcyjny „kombajn kosmetyczny”.
Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy serii „QUALITY” oparte na laserze Yagowym, z wieloma opcjami konfiguracji:

 • RF MIKROIGŁOWA
 • LASER PIKO-SEKUNDOWY
 • Laser NANO-SEKUNDOWY
 • Laser MILI-SEKUNDOWY  (LONG PULSE)
 • RF THERMOCOOL
 • PLASMA SKIN
nasz laser nd yag

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserem ND-YAG

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ