FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA

  • frakcyjna rf mikroigłowa
  • frakcyjna rf mikroigłowa
  • frakcyjna rf mikroigłowa

wersja mobilna cena brutto: 28 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 27 000 zł.
W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA URZĄDZENIE „FRM-1”
Z JEDNĄ GŁOWICĄ MIKROIGŁOWĄ „EM”

Nasza frakcyjna RF mikroigłowa jest wyposażona w głowice elektro magnetyczną „EM”, która wysuwa igły z dużą szybkością i precyzją, powodując mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Frakcyjna RF mikroigłowa wyposażone w ten typ głowic to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Precyzyjne sterowanie, niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów i najwyższy standard klasy PREMIUM.

Frakcyjna RF mikroigłowa

Frakcyjna RF mikroigłowa to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Głowica daje możliwość ogromnej precyzji działania, z dokładnie ustaloną mocą fali i głębokością, na jaką ona wnika. Energia z głowicy dociera bezpośrednio w głąb skóry. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa  daje świetny efekt przy krótkim czasie gojenia. Dodatkowo technologia ta pozwala wykonać zabiegi znacznie głębiej (nawet do 3,5 mm), gdy klasyczne lasery sięgają tylko ok. 1,7 mm.

FRAKCYJNA RF
MIKROIGŁOWA

  • RF frakcyjny mikroigłowy
  • RF frakcyjny mikroigłowy
  • RF frakcyjny mikroigłowy

Nasza frakcyjna RF mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza frakcyjna RF mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry.

Urządzenie jest wyposażone w dziesięć nasadek mikroigłowych, do wybodu: 49 igieł izolowanych lub 81 igieł nieizolowanych.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374, +48 516829223

Frakcyjna RF Mikroigłowa
Efekty terapii

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.  ⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA ⇐

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

specyfikacja
FRM-1  

sterowanie:
ekran dotykowy 10 cali
funkcje:
Frakcyjna RF mikroigłowa
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE,
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81
pin,
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W
czas emisji regulowany
od 0,1 do 5 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,1 do 3,5mm
pobór mocy 500 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
 obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ