• frakcyjna rf mikroigłowa
  • frakcyjna rf mikroigłowa
  • frakcyjna rf mikroigłowa

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA „FRM-1”
URZĄDZENIE Z JEDNĄ GŁOWICĄ
RF MIKROIGŁOWA + THERMONEEDLE

Frakcyjna RF mikroigłowa to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Głowica daje możliwość ogromnej precyzji działania, z dokładnie ustaloną mocą fali i głębokością, na jaką ona wnika. Energia z głowicy dociera bezpośrednio w głąb skóry. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa  daje świetny efekt przy krótkim czasie gojenia. Dodatkowo technologia ta pozwala wykonać zabiegi znacznie głębiej (nawet do 3 mm), gdy klasyczne lasery sięgają tylko ok. 1,7 mm.

Nasza radiofrekwencja mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza radiofrekwencja mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry.

Efekty terapii falami radiowymi

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.  ⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA MIKROIGŁOWE ⇐

frakcyjna rf mikroigłowa
frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

wersja mobilna cena brutto: 28 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 27 000 zł.
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

specyfikacja
FRM-1  

sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
funkcje:
RF mikroigłowa
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE,
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81
pin,
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W
czas emisji regulowany
od 0,2 do 3 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 500 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
 obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ