LASER NACZYNIOWY

Przedstawione lasery naczyniowy są produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.
Oferujemy trzy urządzenia do zamykania naczynek: LASER „IR LIGHT”  –  LASER „LONG PULSE”  –  „FIBER LASER”

LASER NACZYNIOWY
„IR LIGHT”

 • laser naczyniowy nd yag

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374, +48 516829223

Laser “IR-LIGHT” jest laserem diodowym o długości fali światła 980 nm. Został skonstruowany w celu wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki śwoatłą w zakresie 900 – 120 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

Specyfikacja techniczna:

 • Dwie wersje: mobilna na kółkach i przenośna
 • Typ lasera:  INFRARED-LIGHT
 • Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
 • Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
 • Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
 • Głowica chłodząca skórę
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny, posiadamy zapas części zamiennych umożliwiających wieloletnią eksploatację urządzenia.

WERSJA PRZENOŚNA
cena brutto: 29 500 zł.

LASER NACZYNIOWY ND YAG
„LONG PULSE”

 • nd-yag-laser
 • nd yag laser
 • nd-yag-laser
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.

LASER NACZYNIOWY  532 + 1064 nm

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” jest przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” uzyskuje bardzo dobre efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2.
Laser naczyniowy Nd Yag jest laserem dualnym, co oznacza, że może pracować w dwóch długościach fal: 532 i 1064nm, w zależności od potrzeb i typu skóry pacjenta. Przewaga lasera „LONG PULSE” nad konkurencyjnymi urządzeniami tkwi również w konstrukcji jego głowicy. Emiter światła laserowego jest intenywnie chłodzany tak aby mógł wyemitować wiązkę laserową o mocy do 50 J/cm2. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury – dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej.

 Zaróno urządzenie jak i głowica laserowa odznaczają się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji tych urządzeń upoważnia nas do udzielania na ten produkt 5 lat gwarancjiW cenie lasera jest dostawa i szkolenie. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374, +48 516829223

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ