LASER NACZYNIOWY ND YAG

Urządzenie laser naczyniowy Nd Yag jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory uzyskują maksymalną energię wiązki światła 50 J/cm² i czas impulsów regulowany od 1 do 60 ms. To jedyny na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy. Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów a niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

LASER NACZYNIOWY ND YAG
„LONG PULSE”

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Laser naczyniowy Nd Yag „Long Pulse” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i naczynia krwionośne.
Laser naczyniowy Nd Yag ma zainstalowane dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

 • laser nd yag
 • laser naczyniowy nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.
kontakt:
+48 516829223
+48502339374
kontakt@laserhitech.pl

LASER NACZYNIOWY ND YAG
„SELEKTYWNY”

Laser naczyniowy Nd Yag – Selektywny jest laserem podwójnym, zawiera  laser Nd Yag  o głębokiej podczerwieni 1064 nm i laser PDL o intensywnie żółtym zabarwieniu 480 nm. Obydwie długości fali są emitowane w jednej laserowej wiązce światła. Wiązka lasera Nd:Yag o długości 1064 nm charakteryzuje się tym że ma głęboką penetrację w głąb tkanek co umożliwia dotarcie do głęboko położonego naczynia. Wiązka lasera PDL o długości 480 nm działa płycej i zamyka naczynka powierzchowne. Światło generowane przez laser Nd:Yag + PDL charakteryzuje się bardzo wysokim powinowactwem do hemoglobiny. Możemy przy użyciu jednego lasera zamykać jednocześnie naczynka powierzchowne i głębokie uzyskując szybsze i lepsze efekty. Aby wiązka promieniowania była wystarczająco skuteczna do zamknięcia naczynia musi mieć odpowiednią energię. Najlepsze efekty uzyskamy gdy generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi od 10 do 50 J/cm2.
Laser WYSOKOSELEKTYWNY ND:YAG+PDL stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi: usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i duże naczynka krwionośne. W laserze wiązka światła emitowana jest soczewkami skupiającymi – ZOOM powiększający punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.

Venamed
medycyna estetyczna

wersja mobilna cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 93 000 zł.
kontakt:
+48 502339374
+48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

LASER NACZYNIOWY
„IR LIGHT”

 • laser naczyniowy nd yag
 • laser naczyniowy nd yag

Nasz laser diodowy “IR-LIGHT” został skonstruowany w celu wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki śwoatłą w zakresie 900 – 120 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

Specyfikacja techniczna:

 • Dwie wersje: mobilna na kółkach i przenośna
 • Typ lasera:  INFRARED-LIGHT
 • Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
 • Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
 • Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
 • Głowica chłodząca skórę
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta.
Gwarantujemy serwis pogwarancyjny, posiadamy zapas części zamiennych umożliwiających wieloletnią eksploatację urządzenia.

WERSJA MOBILNA NA KÓŁKACH i PRZENOŚN
cena brutto: 29 500 zł.  / 27 500zł.

kontakt:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

 

ZOBACZ LASERY UŻYWANE PO PRZEGLĄDZIE Z GWARANCJĄ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ