LASER NACZYNIOWY ND YAG

Urządzenie laser naczyniowy Nd Yag jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory uzyskują maksymalną energię wiązki światła 50 J/cm² i czas impulsów regulowany od 1 do 60 ms. To jedyny na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy. Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów a niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

LASER NACZYNIOWY ND YAG
„LONG PULSE”

 • nd yag laser
 • nd yag laser
 • nd yag laser
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Żadne dostępne na rynku urządzenie do usuwania naczynek nie może równać się ze skutecznością lasera „LONG PULSE” w usuwaniu zmian naczyniowych.
Laser naczyniowy Nd Yag jest laserem dualnym, co oznacza, że może pracować w dwóch długościach fal: 532 i 1064nm, w zależności od potrzeb i typu skóry pacjenta. Przewaga lasera „LONG PULSE” nad konkurencyjnymi urządzeniami tkwi również w konstrukcji jego głowicy. Emiter światła laserowego jest intenywnie chłodzany tak aby mógł wyemitować wiązkę laserową o mocy do 50 J/cm2. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury – dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej.

 Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374, +48 516829223

LASER NACZYNIOWY
„IR LIGHT”

 • laser naczyniowy nd yag
 • laser naczyniowy nd yag

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374, +48 516829223

Nasz laser diodowy “IR-LIGHT” został skonstruowany w celu wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki śwoatłą w zakresie 900 – 120 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

Specyfikacja techniczna:

 • Dwie wersje: mobilna na kółkach i przenośna
 • Typ lasera:  INFRARED-LIGHT
 • Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
 • Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
 • Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
 • Głowica chłodząca skórę
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny, posiadamy zapas części zamiennych umożliwiających wieloletnią eksploatację urządzenia.

WERSJA MOBILNA NA KÓŁKACH i PRZENOŚNY
cena brutto: 29 500 zł.  / 28 500zł.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ