Laser Hi-Tech

BIURO HANDLOWE I SALON POKAZOWY

05-090 Raszyn, woj. mazowieckie
ul. Jaworskiego 7,
email: kontaskt@laserhitevh.pl
tel. +48 516829223 , +48 502339374,

Dojazd do firmy LASER HI-TECH

O firmie Laser Hi-Tech

LASER HI-TECH to gwarancja najwyższej polskiej jakości i niezawodności wypracowanej na drodze długoletniej działalności.
Wszystkie urządzenia zostały opracowane przez inżyniera Zbigniewa Głogowskiego i zostały wyprodukowane w Polsce w oparciu o podzespoły światowych liderów w branży elektronicznej.
Od wielu lat projektujemy i tworzymy urządzenia dla kosmetologii i medycyny estetycznej. Starannie dobieramy podzespoły i materiały od sprawdzonych dostawców i światowych liderów elektroniki, dzięki czemu możemy z dumą kontynuować misję wytwarzania urządzeń kosmetycznych na poziomie Premium.
Stale się rozwijamy, dlatego rozszerzamy naszą ofertę. Wprowadziliśmy do niej ozonatory i sterylizatory UV-C o szerokim zakresie wydajności.

Urządzenia dla kosmetologii i medycyny estetycznej

Oferujemy lasery, urządzenia zabiegowe, a także wielofunkcyjne platformy laserowe, które można indywidualnie skonfigurować. Nasz asortyment umożliwia przeprowadzenie najbardziej pożądanych, profesjonalnych zabiegów dla skóry twarzy i ciała, których nie może zabraknąć w ofercie renomowanego gabinetu. Własna konstrukcja, sprawdzone podzespoły oraz przejrzysty interfejs gwarantują, że wykonanie zabiegów będzie bezpieczne, skuteczne i wygodne.

Indywidualne rozwiązania

W LASER HI-TECH stosujemy indywidualne podejście do klientów i umożliwiamy wiele konfiguracji na bazie flagowych produktów. Łączymy możliwości lasera i innych metod zabiegowych w jednym urządzeniu, co zwiększa wygodę i oszczędza miejsce. Produkujemy wielofunkcyjne platformy laserowe, w oparciu o laser diodowy, ND-YAG lub E-LIGHT.

Stylowy gabinet

W standardowej ofercie wykonujemy nasze urządzenia z wysokiej klasy materiałów w kolorze białym.  Wiele elementów ozdabiamy chromowanymi listwami. Posiadamy materiały w kilkunastu odsłonach kolorystycznych, co daje szerokie możliwości tworzenia indywidualnych projektów . Dysponując szeroką paletą barw, jesteśmy otwarci na oryginalne projekty dostosowane do stylistyki gabinetu. Na specjalne zamówienie stworzymy indywidualnie skonfigurowany kombajn kosmetyczny, o szerokim zakresie funkcji i w wymarzonym kolorze!

Urządzenia do dezynfekcji

Rok 2020 i pandemia koronawirusa to nowa i trudna sytuacja, ukierunkowała nasze działania w stronę zwiększenia bezpieczeństwa.
Analiza rynku w Polsce pokazała, że większość dostępnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji pochodzi z importu. W odpowiedzi na nowe zapotrzebowanie rozszerzyliśmy działalność i  korzystając z mocy produkcyjnych oraz doświadczenia, wprowadziliśmy do naszej oferty ozonatory i sterylizatory UV-C.

Sterylizatory UV-C i ozonatory spełniające normy Sanepidu

Produkujemy urządzenia do sterylizacji pomieszczeń zgodnie z wytycznymi Sanepidu. Są przeznaczone dla wszystkich, którzy ceniąc zdrowie i bezpieczeństwo swoje, swoich klientów, pacjentów czy współpracowników, wolą postawić na rzetelne i sprawdzone rozwiązania. Jednocześnie podnieśliśmy jakość wszystkich swoich produktów. Nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie urządzenia LASER HI-TECH wytwarzane są w sterylnych warunkach.
Wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej oferty urządzeń do sterylizacji prezentujemy na dedykowanej stronie internetowej.

Gwarancja i serwis

Nasze urządzenia posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE wystawiony w Unii Europejskiej oraz 24-ro miesięczną gwarancję.
Prowadzimy profesjonalny serwis wyspecjalizowany w naprawie i modernizacji urządzeń. Zapewniamy naszym klientom serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie wieloletniej eksploatacji.

Wsparcie merytoryczne

Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w razie potrzeby przygotowujemy nieszablonowo skonstruowane platformy wielofunkcyjne. Nasz salon pokazowy pozwala bliżej zapoznać się z naszymi urządzeniami, sprawdzić ich funkcjonalność i ergonomię.

Szkolenia z obsługi urządzeń i wykonywania zabiegów

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń.
Prezentujemy ich możliwości oraz odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.
SPRAWDŹU ŻRÓDŁA – GABINET KOBIETERIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ