LASER DIODOWY „3D”

Urządzenie laser diodowy do usuwania owłosienia jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.

Silne chłodzenie oraz system IN MOTION – 15 impulsów na sekundę to najskuteczniejsza metoda epilacji.

laser diodowy
cena brutto: 95 000 zł.

LASER DIODOWY
„EPIL-3D”

Laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 + 810 + 1064 nm został przez nas skonstruowany w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności zabiegów epilacji. Obecnie laser diodowy 808 nm został zastąpiony przez lasery trzywiązkowe ponieważ są one o wiele skuteczniejsze. Główną zaletą jest to, że nasz laser diodowy do usuwania owłosienia jest wyposażony w dużą głowicę o wymiarach kryształu 16 x 40 mm. Tak duża powierzchnia emisji światła – 640 mm², daje możliwość wykonania szybkich zabiegów, co jest szczególnie istotne przy epilacji nóg. Moc głowicy diodowej osiąga maksymalnie 1000 Wat, co zapewnia szybką pracę do 15 impulsów na sekundę. Głowica lasera emituje impuls światła do 200 J/cm2 w czasie do 800 ms, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy.

laser diodowy

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

LASER DIODOWY
EPIL-3D + RF
 • laser diodowy
 • LASER DO USUWANIA OWŁOSIENIA
Cena brutto:
105 000 zł.

 LASER DIODOWY 3D + RF

Laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 + 810 + 1064 nm został wyposażony w fale radiowe o częstotliwości 1 i 2 Mhz. Uzyskaliśmy w ten sposób maksymalną skuteczność zabiegów epilacji. Radiofrekwencja o częstotliwości 1- 2 Mhz i mocy do 50W intensyfikuje działanie światła laserowego i jeszcze bardziej poprawiają skuteczność epilacji. Jest to jedyny dostępny na rynku laser, łączący technologię diodową z energią fal mikroprądów o częstotliwości radiowej.

Zastosowane do produkcji moduły laserowe o wysokiej mocy i sprawności oraz nowy typ głowic ze skupionymi trzema wiązkami światła o wysokiej intensywności z równoczesną emisją fali radiowej spowodowało uzyskanie efektu jakiego oczekiwali nasi klienci.

Lasery zostały przetestowane w gabinetach naszych klientów gdzie została potwierdzona skuteczność usuwania włosów na poziomie 95%  już po trzech zabiegach. W sumie po pięciu zabiegach uzyskano 100 % usuniętych włosów. Testy były przeprowadzane na pacjentach z ciemną i jasną pigmentacją skóry i włosów.

W laserze „EPIL-3D+RF” moc głowicy diodowej osiąga maksymalnie 1000 Wat, co zapewnia szybką pracę do 15 impulsów na sekundę. Równocześnie z emisją impulsów światła emitowane są do skóry fale radiowe o częstotliwości 1 lub 2 Mhz, które potęgują efekt niszczenia cebulek włosów. Głowica lasera emituje impuls światła do 200 J/cm2 w czasie do 800 ms, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy.

Sensual Skin Face & Body
Małgorzata Łukaszewska

Laser diodowy 3D+RF ma zainstalowany systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Efekt szronienia się końcówki lasera widoczny na zdjęciu. Ponadto laser diodowy 3D+RF wyposażyliśmy w energooszczędne generatory impulsowe, niemieckie pompy wodne z gwarancją 8 lat, miedziane chłodnice, które nie ulegną korozji i najnowocześniejsze głowice zabiegowe trzy wiązkowe. Konstrukcja zapewnia stabilność wiązki światła i wydłuża żywotność emitera diodowego w głowicy a silne chłodzenie skóry eliminuje uczucie bólu i pieczenia w trakcie zabiegu.
Nasi klienci potwierdzają wysoką skuteczność depilacji osiąganą maksymalnie po pięciu zabiegach – zobacz nas na FACEBOOK

w cenie oferujemy dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów epilacji
gwarancja 24 m-ce – serwis mobilny

zapewniamy serwis w wieloletnim okresie użytkowania lasera.

Umów się naprezentację > +48502339374, +48 516829223

kontakt@laserhitech.pl

 

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

laser diodowy

Laser diodowy – zalety

 • wysoka moc i czas impulsów umożliwiają pracę z szybkością15 impulsów na sekundę
 • trzy wiązki światła: 755, 808 i 1064 plus fala radiowa umożliwiają epilację ciemnych i jasnych włosów
 • silne chłodzenie głowicy zapewnia komfort zabiegu dla pacjenta
 • dwie częstotliwości fal radiowych 1 i 2 Mhz dla różnych typów skóry
 • podwójna chłodnica miedziana z czterema wentylatorami zapewnia stabilną i ciągłą pracę lasera „non stop”
 • niemiecka pompa wodna o żywotności min. 8 lat
 • podwójny filtr gwarantuje długą pracę bez konieczności częstej wymiany wody
 • energooszczędne generatory impulsowe
 • cicha praca urządzenia
 • duży ekran sterujący i prosty do obsługi menu
 • precyzyjna kontrola mocy głowicy laserowej

Platformy na bazie lasera diodowego

urządzenia kosmetyczne

Laser diodowy 3D+RF może być połączony z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jedną, wielofunkcyjną „platformę zabiegową”. Na indywidualne zamówienia wykonujemy zaawansowane platformy „DUAL” oparte na laserze diodowym, z wieloma opcjami konfiguracji:

 1. laser diodowy 3D lub 3D+RF
 2. laser Nd:Yag piko i nanosekundowy
 3. laser Nd:Yag milisekundowy LONG PULSE
 4. radiofrekwencja mikroigłowa i thermage
 5. radiofrekwencja bipolarna THERMOCOOL
 6. światło impulsowe ELIGHT i ESHR
 7. ultradźwięki do lipolizy 40 kH
 8. zimna plazma

Sprawdź możliwości konfiguracji w platformach DUAL na bazie lasera diodowego!

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserem diodowym

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ