LASER DIODOWY „HI-TECH 3D+RF”

Laser diodowy do usuwania owłosienia w technologii „Electro-Optical-Synergy” wyposażony w głowicę z radiofrekwencją i silnym chłodzeniem oraz system IN MOTION – 15 impulsów na sekundę to najskuteczniejsza metoda epilacji.

 • laser diodowy
 • LASER DO USUWANIA OWŁOSIENIA
Cena brutto:
model EPIL 3D
95 000 zł.

model EPIL 3D + RF
115 000 zł.

 LASER DIODOWY 3D + RF

Laser diodowy z trzema wiązkami laserowego światła: 755 + 810 + 1064 nm i radiofrekwencją został przez nas skonstruowany w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności zabiegów epilacji. Obecnie laser diodowy 808 nm został zastąpiony przez lasery trzywiązkowe ponieważ są one o wiele skuteczniejsze. Pond to nasz laser do usuwania owłosienia jest wyposażony w radiofrekwencją, która intensyfikuje działanie światła laserowego i jeszcze bardziej poprawiają skuteczność epilacji. Jest to jedyny dostępny na rynku laser, łączący technologię diodową z energią fal mikroprądów o częstotliwości radiowej.

Zastosowane do produkcji moduły laserowe o wysokiej mocy i sprawności oraz nowy typ głowic ze skupionymi trzema wiązkami światła o wysokiej intensywności z równoczesną emisją fali radiowej spowodowało uzyskanie efektu jakiego oczekiwali nasi klienci.

Pierwsze trzy lasery zostały przetestowane w gabinetach naszych klientów gdzie została potwierdzona skuteczność usuwania włosów na poziomie 90%  już po trzech zabiegach. W sumie po pięciu zabiegach uzyskano 100 % usuniętych włosów. Testy były przeprowadzane na pacjentach z ciemną i jasną pigmentacją skóry i włosów. Nasze lasery oferujemy w dwóch modelach: „EPIL-3D” i „EPIL-3D+RF”.
W modelu „EPIL-3D” trzy wiązki światła emitowane są równocześnie z maksymalną energią do 100 J/cm2 impulsami o czasie regulowanym od 1 do 400 ms. Moc głowicy diodowej osiąga maksymalnie 600 Wat.

W modelu „EPIL-3D+RF” moc głowicy diodowej osiąga maksymalnie 1000 Wat, co zapewnia szybką pracę do 15 impulsów na sekundę. Równocześnie z emisją impulsów światła emitowane są do skóry fale radiowe o częstotliwości 1 lub 2 Mhz, które potęgują efekt niszczenia cebulek włosów. Głowica lasera emituje impuls światła do 200 J/cm2 w czasie do 800 ms, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy.

Sensual Skin Face & Body
Małgorzata Łukaszewska

Laser diodowy 3D+RF ma zainstalowany systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Efekt szronienia się końcówki lasera widoczny na zdjęciu. Ponadto laser diodowy 3D+RF wyposażyliśmy w energooszczędne generatory impulsowe, niemieckie pompy wodne z gwarancją 8 lat, miedziane chłodnice, które nie ulegną korozji i najnowocześniejsze głowice zabiegowe trzy wiązkowe. Konstrukcja zapewnia stabilność wiązki światła i wydłuża żywotność emitera diodowego w głowicy a silne chłodzenie skóry eliminuje uczucie bólu i pieczenia w trakcie zabiegu.
Nasi klienci potwierdzają wysoką skuteczność depilacji osiąganą maksymalnie po pięciu zabiegach – zobacz nas na FACEBOOK

w cenie oferujemy dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów epilacji
gwarancja 24 m-ce – serwis mobilny

zapewniamy serwis w wieloletnim okresie użytkowania lasera.

kontakt: +48502339374, +48 516829223

kontakt@laserhitech.pl

 

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

laser diodowy

Laser diodowy – zalety

 • wysoka moc i czas impulsów umożliwiają pracę z szybkością15 impulsów na sekundę
 • trzy wiązki światła: 755, 808 i 1064 plus fala radiowa umożliwiają epilację ciemnych i jasnych włosów
 • silne chłodzenie głowicy zapewnia komfort zabiegu dla pacjenta
 • dwie częstotliwości fal radiowych 1 i 2 Mhz dla różnych typów skóry
 • podwójna chłodnica miedziana z czterema wentylatorami zapewnia stabilną i ciągłą pracę lasera „non stop”
 • niemiecka pompa wodna o żywotności min. 8 lat
 • podwójny filtr gwarantuje długą pracę bez konieczności częstej wymiany wody
 • energooszczędne generatory impulsowe
 • cicha praca urządzenia
 • duży ekran sterujący i prosty do obsługi menu
 • precyzyjna kontrola mocy głowicy laserowej

Platformy na bazie lasera diodowego

urządzenia kosmetyczne

Laser diodowy 3D+RF może być połączony z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jedną, wielofunkcyjną „platformę zabiegową”. Na indywidualne zamówienia wykonujemy zaawansowane platformy „DUAL” oparte na laserze diodowym, z wieloma opcjami konfiguracji:

 1. laser diodowy 3D lub 3D+RF
 2. laser Nd:Yag piko i nanosekundowy
 3. laser Nd:Yag milisekundowy LONG PULSE
 4. radiofrekwencja mikroigłowa i thermage
 5. radiofrekwencja bipolarna THERMOCOOL
 6. światło impulsowe ELIGHT i ESHR
 7. ultradźwięki do lipolizy 40 kH
 8. zimna plazma

Sprawdź możliwości konfiguracji w platformach DUAL na bazie lasera diodowego!

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserem diodowym

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ