LASER FRAKCYJNY CO2

Nowość!! W trosce o bezpieczeństwo wszystkie nasze urządzenia mogą być wyposażone w generator ozonu. 
Ozonowanie gabinetu to najlepszy sposób na stworzenie niemalże sterylnego środowiska, bez wirusów, bakterii, alergenów i wolnego od nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy 15 minut między zabiegami żeby zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem, wirusem grypy i innymi. Wyniki badań potwierdzają skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.  >>>>Zobacz nasze rozwiązania

WYSOKOENERGETYCZNY LASER FRAKCYJNY CO2 to urządzenia dla medycyny estetycznej i dla lekarzy ginekologów. Ten typ urządzenia oferujemy w 3 wariantach w zależności od wyposażenia i przeznaczenia o mocy do 60 WAT.

Laser frakcyjny CO2 “Foton 1-3”
cena brutto:  od 65 000 zł. do 75900 zł.

Bezpieczny i niezawodny laser frakcyjny co2 skonstruowany na bazie modułów laserowych firmy COHERENT USA. Wysoka moc lasera do 60 Wat zapewnia skuteczność wykonywanych terapii.
Laser frakcyjny CO2 jest przeznaczony dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz dla lekarzy chirurgów i ginekologów ponieważ wyposażony jest w trzy funkcje: frakcjonowanie skóry, cięcie i wypalanie zmian skórnych oraz rewitalizacji pochwy. Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.

W zależności od wyposażenia oferujemy trzy modele lasera CO2 “FOTON” … czytaj opis

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zapraszamy do Laser Hi-Tech. Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<