LASER FRAKCYJNY CO2 i ERBOWY

 

WYSOKOENERGETYCZNE LASERY FRAKCYJNE to urządzenia dla medycyny estetycznej i dla lekarzy ginekologów. Ten typ urządzenia oferujemy w 2 wariantach w zależności od wyposażenia i przeznaczenia o mocy do 60 WAT.

Laser frakcyjny CO2 “Foton-3D”
* wersja dla kosmetologów cena brutto: 75 000 zł.
* wersja dla lekarzy i ginekologów cena brutto: 85 000 zł.

Bezpieczny i niezawodny laser frakcyjny CO2 skonstruowany na bazie modułów laserowych firmy COHERENT USA. Wysoka moc lasera do 60 Wat zapewnia skuteczność wykonywanych terapii. Szeroki zakres ustawień do zabiegów nisko ablacyjnych i wysoko ablacyjnych.
Laser frakcyjny CO2 jest przeznaczony dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetycznych oraz dla lekarzy chirurgów i ginekologów ponieważ wyposażony jest w trzy funkcje: frakcjonowanie skóry, cięcie i wypalanie zmian skórnych oraz rewitalizacji pochwy. Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry oraz zestawem ginekologicznym do rewitalizacji pochwy dla ginekologów.

więcej informacji

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zapraszamy do Laser Hi-Tech. Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. +48 502339374,  +48 516829223,
e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<