LASER FRAKCYJNY CO2 „FOTON-CO2”

Urządzenie laser frakcyjny CO2 „FOTON-CO2” jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.

Przedstawiamy najnowszej generacji urządzenia laserowe, które wprowadzają rewolucję w świecie medycyny estetycznej. Zobacz nasz flagowy produkt – Laser Frakcyjny CO2 „FOTON” w trzech wersjach mocy: 40, 60 i 80 WAT – innowacyjne rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy w odmładzaniu skóry.

Niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

Nasz laser frakcyjny CO2 „FOTON CO2” naprawdę działa. Rewelacyjnie wpływa na głębokie zmarszczki i blizny, zapewnia doskonałą poprawę drobnych linii. Polecamy go każdemu, kto chce odmłodzić wygląd skóry oraz zredukować przebarwienia i rozstępy. Laser frakcyjny CO2 „FOTO CO2” posiada pozytywną opinię nie tylko w walce ze zmarszczkami, ale również doskonale radzi sobie z bliznami potrądzikowymi, pooperacyjnymi oraz po oparzeniach.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

LASER FRAKCYJNY CO2 – TRZY MODELE
FOTON-40, FOTON-60, FOTON-80

FOTON CO2 – 40W

Laser frakcyjny CO2
CENA BRUTTO:
65 000 zł.

Laser frakcyjny CO2 „FOTON-CO2″ to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn oraz zmian skórnych, którego skuteczność i niezawodność została potwierdzona przez naszych klientów.
Laser wykonujemy na życzenie w trzech wersjach różniących się mocą i rodzajem obudowy. Najpopularniejszy laser FOTON-40 o mocy 40 Wat jest przeznaczony do pracy w gabinetach kosmetycznych. Przede wszystkim głębokie frakcyjne działanie naszego lasera znakomicie pobudza komórki do odbudowy i bez wątpienia pomaga likwidować niedoskonałości skóry. Dzięki swojej wysokiej mocy i niezawodności cieszy się uznaniem w wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Ablacja skóry z wykorzystaniem naszego lasera FOTON CO2 jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. W związku z tym bezpiecznie i delikatnie usuwamy różnorodne zmiany skórne na poziomie naskórka i skóry właściwej. Możemy działać nieablacyjnie lub doprowadzić do pełnej ablacji skóry – resutfacingu. Resurfacing pozwala na odbudowę skóry twarzy i jej wyraźne odmłodzenie. Możemy pracować w dużym zakresie głębokości ablacji od 0,1 do 2,5 mm na różnych powierzchniach do 20 x 20 mm w konfiguracji skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia.

Laser odznacza się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji tych urządzeń upoważnia nas do wystawienia certyfikatu wysokiej jakości klasy PREMIUM.

Cena lasera obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Ze względu na to, że jako producent laserów posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy zagwarantować serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

FOTON CO2 – 60W

Laser frakcyjny CO2
CENA BRUTTO:
75 000 zł.

Laser frakcyjny „FOTON-CO2″ wykonujemy na życzenie w trzech wersjach różniących się mocą i rodzajem obudowy. Laser FOTON-60 o podwyższonej mocy do 60 Wat jest przeznaczony do pracy w gabinnetach medycyny estetycznej w których można wykonywać skuteczniej: odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn oraz zmian skórnych. Bardzo głębokie frakcyjne działanie naszego lasera znakomicie pobudza komórki do odbudowy i bez wątpienia pomaga likwidować niedoskonałości skóry. Dzięki swojej wysokiej mocy i niezawodności cieszy się uznaniem w wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Ablacja skóry z wykorzystaniem naszego lasera FOTON-60 jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. W związku z tym bezpiecznie i delikatnie usuwamy różnorodne zmiany skórne na poziomie naskórka i skóry właściwej. Możemy pracować delikatnie nieablacyjnie lub doprowadzić do głębokiego resurfacingu w dużym zakresie głębokości ablacji od 0,1 do 2,5 mm na różnych powierzchniach do 20×20 mm w konfiguracji skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia. Resurfacing laserem FOTON-60 pozwala na usunięcie części lub całego naskórka, czasem również fragmentu powierzchownych warstw skóry właściwej. W przypadku resurfacingu naszym laserem wywoływany jest dodatkowy efekt termiczny, który przyczynia się do obkurczenia włókien kolagenowych w skórze właściwej i zwiększa skuteczność metody. Laser może być wykonany w jednej z pokazanych na wstępie design.

Laser odznacza się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji tych urządzeń upoważnia nas do wystawienia certyfikatu wysokiej jakości klasy PREMIUM.

Cena lasera obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Ze względu na to, że jako producent laserów posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy zagwarantować serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

FOTON CO2 – 80W

laser frakcyjny co2
CENA BRUTTO:
95 000 zł.

Cena lasera obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Ze względu na to, że jako producent laserów posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy zagwarantować serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

Laser frakcyjny CO2 w wersji „FOTON 80W” o mocy 80 wat to wysoce energetyczny laser medyczny do zadań specjalnych.
Laser odznacza się głębokim frakcyjnym działaniem prowadzącym do usunięcie części lub całego naskórka, czasem również fragmentu powierzchownych warstw skóry właściwej. Silna wiązka laserowego światła jest znakomitym narządziem chirurgicznym.

SPECYFIKACJA
WYPOSAŻENIE:
1. głowica frakcyjna
2. Końcówka chirurgiczna
3. Zestaw ginakologiczny
Plamka naprowadzająca:
czerwona dioda 635 nm, 5 mW
Długość fali światła: 10600 nm Moc wiązki lasera: 80 wat
Operowanie: siedmioprzegubowe
ramię z przeciwwagą
Tryb pracy: ciągły, pojedynczy impuls,
impuls interwałowy i super impuls
Pole impulsu: 0,2~0,05 mm² Pole skanowania: max 20 mm x 20 mm
Głębokość ablacji: do 2,5 mm Energia impulsu: 5 do 450 mJ
Grafika skanowania: okrąg, trójkąt,
kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia
Tryb skanowania: skanowanie losowe,
normalne i z dużą ilością światła
Odległość między punktami 0,1-2,6 mm Szybkość skanowania: 50 Hz
System chłodzenia woda i powietrze Zasilanie 230 V, 50 Hz, 2000 W
Wymiary 65 x 48 x 117 cm Waga 60 kg

Laser odznacza się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji tych urządzeń upoważnia nas do udzielania na ten produkt
5 lat gwarancji.

Laser frakcyjny CO2 – FOTO-80
zakres zabiegów frakcyjnych:

Laser frakcyjny CO2 umożliwia:

  • lifting i usuwanie zmarszczek
  • dekoloryzacja skóry i pigmentacji
  • wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów
  • usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych
  • wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu
  • redukcja uszkodzeń słonecznych
  • usuwania  zmian skórnych
  • rewitalizacja pochwy

 

Zakres zabiegów chirurgicznych:

Laser frakcyjny CO2 do zabiegów chirurgicznych

Laser CO2 wyposażamy w specjalną końcówkę do cięcia i wypalania. Dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych z pewnością zyskają Państwa zainteresowanie. W przeciwieństwie do większości laserów na rynku, w których maksymalna moc znajduje się w przedziale 30 – 40 wat, naszym 80-cio watowym laserem możemy głębiej wykonywać nacięcia i usuwać przerosty tkanek. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki lekkiemu przegubowemu ramieniu z zainstalowanym czerwonym światłem lasera pilotującego – tzw. pilota. Jego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne. Zmniejsza poziom uszkodzeń tkanek okolicznych, niwelując doznania bólowe. W związku z tym zabiegi operacyjne mogą być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów. Podsumowując, z pewnością znakomite efekty uzyskamy w zabiegach:

  • wycinanie brodawek, torbielaków łojowych
  • usuwanie znamion naskórkowych, ziarniaków twarzy, naczyniaków chłonnych, nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym
laser frakcyjny co2

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.
Zapraszamy na prezentacje zabiegów laserowych w naszym gabinecie pokazowym
05-090 Raszyn, ul. Jaworskiego 7, tel. 516829223,  502339374

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ