URZĄDZENIA DO KRIOLIPOLIZY

Urządzenia do kriolipolizy z chłodzeniem przestrzennym umożliwia chłodzenie tkanki tłuszczowej w całej powierzchni czaszy chłodzącej. W rezultacie skuteczniej usuwa komórki tłuszczowe w porównaniu z tradycyjną kriolipolizą dwustronną. Ten system generuje potężną energię chłodzącą, zamrażając złogi tłuszczu pacjenta w celu wywołania apoptozy – usuwanie martwych komórek tłuszczowych poprzez metabolizm organizmu.

urządzenia do kriolipolizy

W systemie chłodzenia przestrzennego głowice są wyposażone w czasze chłodzące wykonane ze specjalnego sylikonu, który ściśle przylega do całej powierzchni skóry i równomiernie ją schładza. Główną zaletą naszej kriolipolizy jest wielkość misek chłodzących. Podczas jednego zabiegu jedna głowica z dużą nasadką silikonową obejmuje cały brzuch lub udo co bardzo skraca czas zabiegu. Urządzenie może być wyposażone w dwie lub cztery głowice i sześć misek silikonowych przeznaczonych do różnych obszarów działania. Każda z głowic może pracować równocześnie z różnej wielkości miskami na wielu obszarach zabiegowych.

urządzenia do kriolipolizy

Urządzenia do kriolipolizy

Kriolipoliza to metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania apoptozy komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkanek. Podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na niską temperaturę od pozostałych znajdujących się w zasięgu jej działania. Zimno prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego utrzymującego się w obrębie tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi. Kriolipoliza daje najlepsze efekty u osób, które mimo aktywnego trybu życia, wciąż mają problem z miejscowo ulokowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenia do kriolipolizy naszej konstrukcji różnią się zasadniczo od innych tego typu urządzeń na runku. Urządzenie posiadają system kontroli temperatury „PID” , który umożliwia regulację temperatury chłodzenia tkanki co 0,1 °C. Zapewnia to równomierne chłodzenie tkanki i zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

urządzenia do kriolipolizy

URZĄDZENIA DO KRIOLIPOLIZY
Możliwości zabiegowe

Zastosowanie kriolipolizy:

redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

efektywne wspomaganie odchudzania

napinanie i ujędrnianie tkanki

konturowanie sylwetki

terapia ginekomastii

  • urządzenia do kriolipolizy
  • urządzenia do kriolipolizy
  • urządzenia do kriolipolizy
  • urządzenia do kriolipolizy
urządzenia do kriolipolizy
CENA BRUTTO: 48 000 zł.

Cena urządzenia do kriolipolizy obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów kriolipolizy.
W zestawie: dwie głowice i sześć misek silikonowych,  10 sztuk saszetek przeciw odmrożeniu skóry.

urządzenia do kriolipolizy
CENA BRUTTO: 52 000 zł.

Cena urządzenia do kriolipolizy obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów kriolipolizy.
W zestawie: cztery głowice i sześć misek silikonowych,  10 sztuk saszetek przeciw odmrożeniu skóry.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów kriolipolizy

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich głowic i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ