PROFESJONALNE SZKOLENIA

Wiemy, jak istotne i odpowiedzialne jest wykonywanie zabiegów na ludzkiej skórze, dlatego oferujemy kompleksowe szkolenia przy zakupie każdego urządzenia. Nasz niezawodny zespół składający się z doświadczonych kosmetologów i lekarzy, prowadzących na co dzień własne kliniki, podróżuje po całym świecie, aby dzielić się swoją wiedzą na temat fachowej i bezpiecznej obsługi naszych produktów. Szkolenia obejmują nie tylko obsługę urządzeń, ale przede wszystkim zapewniają solidną podstawę teoretyczną i praktyczną. Odbywają się przy dostawie sprzętu u Państwa w gabinecie. Nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o szerokim gronie użytkowników. Dzięki kompleksowym szkoleniom, intuicyjnym interfejsom, opiece posprzedażowej wykonywanie zabiegów możliwe jest na każdym etapie rozwoju wiedzy oraz doświadczenia użytkownika. Istotne jest przeszkolenie z zakresu obsługi konkretnego modelu urządzenia, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów.

Spotkania szkoleniowe to niezbędna wiedza, ale też niezapomniana pozytywna atmosfera!

0

PONAD 15 lat działalności

PONAD 3840 szkoleń przeprowadzonych

w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej
w Polsce i za granicą

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

Podczas naszych spotkań szkoleniowych nie tylko zdobywasz niezbędną wiedzę, ale także doświadczasz niezapomnianej, pozytywnej atmosfery! Spotkania szkoleniowe to także szansa dla nas, aby lepiej poznać specyfikę pracy naszych klientów i reagować na potrzeby rynku. Wymiana doświadczeń pozwala nam stale ulepszać funkcjonalność i ergonomię urządzeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń, aby doskonalić się w zakresie wykonywania zabiegów i móc w pełni wykorzystać potencjał asortymentu LASER HI-TECH. Nasi doradcy udzielą informacji o urządzeniach i ich możliwościach zabiegowych. W LASER HI-TECH stosujemy indywidualne podejście do klientów i umożliwiamy wiele konfiguracji na bazie flagowych produktów. Łączymy możliwości lasera i innych technologii zabiegowych w jedno urządzenie, co zwiększa wygodę i oszczędza miejsce. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej wyceny szkolenia.

PROFESJONALNE, KOMPLEKSOWE SZKOLENIA

z obsługi urządzeń

LASER HI-TECH

prowadzone przez doświadczonych kosmetologów i lekarzy, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ