E-LIGHT E-SHR
w technologii Electro-Optical-Synergy

W 2021 roku opracowaliśmy nowy E-LIGHT + E-SHR w którym wyeliminowaliśmy wszystkie wady poprzednich modeli.
Teraz możemy przekazać Państwu urządzenie skuteczniejsze i bezpieczniejsze.

Nową konstrukcję urządzenia zabiegowego do emisji światła impulsowego E-LIGHT E-SHR prezentujemy w technologii Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu, co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i fotoodmładzania. Urządzenie E-LIGHT + E-SHR wyposażyliśmy w dwie głowice, które mogą pracować niezależnie w systemie VPL lub w trybie „IN MOTION”. W systemie E-LIGHT VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Głowica E-LIGHT posiada osiem filtrów do separowania różnych długości światła. E-LIGHT jest idealnym rozwiązaniem do terapii czerwonej skóry, terapii trądzikowej oraz rumienia. Głowica E-SHR emituje światło o długości 640 nm i może pracować zarówno w systemie „IN MOTION” jak i w systemie VPL . Jest ona z kolei najskuteczniejszym urządzeniem stosowanym w bezbolesnej epilacji. Podczas zabiegu energia dostarczana jest do mieszków włosowych, wytwarzając ciepło i niszcząc je. Połączenie tych możliwości w jednym urządzeniu spełni najczęściej występujące potrzeby pacjentów.

System VPL

W systemie E-LIGHT VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-LIGHT VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 15, czas impulsów od 0,1 do 60 ms, przerwy od 1 do 60 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.

Działanie innowacyjnego systemu VPL (Variable Pulsed Light) charakteryzuje się tym, że podczas jednego widocznego błysku generują się impulsy, czyli szereg szybkich i drobnych błysków. Generator impulsów w systemie VPL daje możliwość regulowania ilości i czasu trwania poszczególnych impulsów. Taki schemat działania sprawia, że zostaje ograniczone podgrzewanie sąsiednich tkanek, dzięki czemu metoda jest bardziej skuteczna i efektywna, a zarazem niemal bezbolesna. Pozwala to jednocześnie na użycie mniejszych gęstości energii i większą skuteczność, w porównaniu do tradycyjnych metod IPL.

Filtry E-LIGHT

Głowica E-LIGHT posiada szeroki zakres filtrów, które separują długość światła impulsowego. W zależności od zastosowanego filtra, można wykonywać różne rodzaje zabiegów.

Zakres zabiegów:

  • 430 nm – do leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej
  • 480 nm – do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
  • 530 nm – do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwania pajączków i teleangiektazji
  • 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracji kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry
  • 590 nm – do likwidacji zmarszczek i poprawy elastyczności skóry
  • 640 nm – do usuwania włosów na skórze jasnej
  • 690 nm – do epilacji włosów na skórze o silnym pigmencie
  • 750 nm – do zabiegów termoliftingu podczerwienią

System E-SHR IN MOTION

System E-SHR z technologią „IN MOTION” polegającą na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii, z dużą częstotliwością błysków – do piętnastu na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się „IN MOTION” – w ruchu. Praca w systemie „IN MOTION” umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Badania wykazały, iż ten sposób ma znacznie wyższą skuteczność trwałego usuwania włosów niż zastosowanie wysokich i krótkich impulsów energii.

System „IN MOTION” w naszych urządzeniach osiąga szybkość pracy do 15 błysków na sekundę przy czasie emisji do 60 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji mają moc 2000 Wat, dzięki czemu nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków – tak jak w urządzeniach chińskich. Dzięki temu możemy pracować z maksymalną szybkością 15 błysków na sekundę, z maksymalną mocą 50 J/cm2. Korzystanie z technologii E-SHR pozwala więc na emitowanie impulsu wiele razy, przy użyciu niższej energii.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Urządzenie zabiegowe „EPIL-1”

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Sterowanie za pośrednictwem kolorowego monitora 10 cali
Wyposażenie 2 głowice:
E-LIGHT  system VPL i IN MOTION
Filtry: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm
E-SHR  system VPL i IN MOTION z filtrem 640 nm
Okulary ochronne dla operatora
Zaślepki do pacjenta
Woda destylowana 5 litrów + lejek
Instrukcja obsługi z procedurą zabiegową
Dwa kluczyki do uruchomienia urządzenia
Certyfikat ze szkolenia
Energia 50 J/cm2
Moc 2000 W
Zasilanie 220-240 V, 50 Hz
Kolor obudowy biały
Wymiary

Waga

105 x 45 x 35 cm

35 kg

cena brutto: 39 000 zł

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

Platformy na bazie E-LIGHT + E-SHR – seria „EPIL”

Urządzenia E-LIGHT i E-SHR mogą być połączone z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jeden, wielofunkcyjny „kombajn kosmetyczny”.
Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy serii „EPIL” oparte na E-LIGHT i E-SHR, z wieloma opcjami konfiguracji:
RF MIKROIGŁOWA
LASER Nd_Yag PIKO
Laser Nd_Yag NANO
Laser Nd-Yag MILI (LONG PULSE)
RF THERMOCOOL
PLASMA SKIN
KAWITACJA

Sprawdź możliwości konfiguracji w platformach EPIL na bazie E-LIGHT!

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów E-LIGHT i E-SHR

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ