E-LIGHT & E-SHR

Urządzenie E-LIGHT E-SHR jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory impulsowe umożliwiają szybką pracę do 15 impulsów na sekundę z pełną mocą, generując energią do 50 J/cm². Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Jest to najwyższy standard klasy PREMIUM.

„EPIL-1”

e-light-e-shr
cena brutto: 45 000 zł
W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223
 • elight shr
 • e-light-e-shr
 • e-light-e-shr
 • e-light-e-shr
GABINET ELIGHT TORUŃ
GODNY POLECENIA

E-LIGHT & E-SHR

Urządzenia E-light & E-SHR do emisji światła impulsowego prezentujemy w technologii Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu, co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji, fotoodmładzania i wielu innych zabiegów. Urządzenie ma dwie funkcje: E-LIGHT i E-SHR realizowane jedną głowicą uniwersalną. Główną zaletą naszych urządzeń jest wysoka moc generatorów impulsowych 2400 Wat, co daje możliwość stabilnej pracy z szybkością 15 błysków na sekundę i uzyskanie czasy impulsów do 60 ms. Jest to szczególnie ważne przy zabiegach epilacji. Nasze urządzenia Elight SHR wykazują wysoką skuteczność epilacji i fotoodmładzania. To jest jedyne urządzenie na rynku o tak wysokich parametrach.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Sterowanie kolorowy monitor 10 cali
Wyposażenie Jedna głowica dla dwóch funkcji:
1. E-LIGHT  system VPL i IN MOTION
Filtry:
430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm
2. E-SHR  system VPL i IN MOTION z filtrem 640 nm
Okulary ochronne dla operatora
Zaślepki do pacjenta
Woda destylowana 5 litrów + lejek
Instrukcja obsługi z procedurą zabiegową
Dwa kluczyki do uruchomienia urządzenia
Certyfikat ze szkolenia
Deklaracja zgodności CE
Energia IPL 50 J/cm2
Moc generatora IPL 2400 W
szybkość pracy 15 impulsów na sekundę
Moc RF 50 Wat
Częstotliwość RF 5 Mhz
Zasilanie 220-240 V, 50 Hz
Kolor obudowy biały
Wymiary 105 x 45 x 35 cm
Waga 35 kg

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

„EPIL-2”

 • elight shr
 • Innowacyjne urządzenia kosmetyczne

E-LIGHT & E-SHR

Urządzenie wyposażyliśmy w dwie głowice, które mogą pracować niezależnie w systemie VPL lub w trybie „IN MOTION”. W systemie E-LIGHT VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta.
1. Głowica E-LIGHT posiada osiem filtrów do separowania różnych długości światła. E-LIGHT jest idealnym rozwiązaniem do terapii czerwonej skóry, terapii trądzikowej i rumienia oraz fotoodmładzania.
2. Głowica E-SHR emituje światło o długości 640 nm i może pracować zarówno w systemie „IN MOTION” jak i w systemie VPL .

W systemie In MOTION możemy pracować z szybkością 15 impulsów (błysków) na sekundę. Czas jednego błysku możemy regulować w zakresie od 1 do 60 ms. Funkcja ESHR jest jedną z najskuteczniejszych metod epilacji. Podczas zabiegu energia dostarczana jest do mieszków włosowych, wytwarzając ciepło i niszcząc je. Połączenie tych możliwości w jednym urządzeniu spełni najczęściej występujące potrzeby pacjentów.

cena brutto: 49 900 zł
W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223

E-LIGHT E-SHR
System VPL

W systemie E-LIGHT VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-LIGHT VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 15, czas impulsów od 0,1 do 60 ms, przerwy od 1 do 60 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.

Działanie innowacyjnego systemu VPL (Variable Pulsed Light) charakteryzuje się tym, że podczas jednego widocznego błysku generują się impulsy, czyli szereg szybkich i drobnych błysków. Generator impulsów w systemie VPL daje możliwość regulowania ilości i czasu trwania poszczególnych impulsów. Taki schemat działania sprawia, że zostaje ograniczone podgrzewanie sąsiednich tkanek, dzięki czemu metoda jest bardziej skuteczna i efektywna, a zarazem niemal bezbolesna. Pozwala to jednocześnie na użycie mniejszych gęstości energii i większą skuteczność, w porównaniu do tradycyjnych metod IPL.

E-LIGHT E-SHR – FILTRY

Głowica E-LIGHT posiada szeroki zakres filtrów, które separują długość światła impulsowego. W zależności od zastosowanego filtra, można wykonywać różne rodzaje zabiegów.

Zakres zabiegów:

 • 430 nm – do leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej
 • 480 nm – do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
 • 530 nm – do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwania pajączków i teleangiektazji
 • 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracji kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry
 • 590 nm – do likwidacji zmarszczek i poprawy elastyczności skóry
 • 640 nm – do usuwania włosów na skórze jasnej
 • 690 nm – do epilacji włosów na skórze o silnym pigmencie
 • 750 nm – do zabiegów termoliftingu podczerwienią

E-LIGHT E-SHR
System E-SHR IN MOTION

System E-SHR z technologią „IN MOTION” polegającą na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii, z dużą częstotliwością błysków – do piętnastu na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się „IN MOTION” – w ruchu. Praca w systemie „IN MOTION” umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Badania wykazały, iż ten sposób ma znacznie wyższą skuteczność trwałego usuwania włosów niż zastosowanie wysokich i krótkich impulsów energii.

System „IN MOTION” w naszych urządzeniach osiąga szybkość pracy do 15 błysków na sekundę przy czasie emisji do 60 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji mają moc 2400 Wat, dzięki czemu nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków – tak jak w urządzeniach chińskich. Dzięki temu możemy pracować z maksymalną szybkością 15 błysków na sekundę, z maksymalną mocą 50 J/cm2. Korzystanie z technologii E-SHR pozwala więc na emitowanie impulsu wiele razy, przy użyciu niższej energii.

Platformy na bazie E-LIGHT + E-SHR – seria „EPIL”

Urządzenia E-LIGHT i E-SHR mogą być połączone z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jeden, wielofunkcyjny „kombajn kosmetyczny”.
Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy serii „EPIL” oparte na E-LIGHT i E-SHR, z wieloma opcjami konfiguracji:
RF MIKROIGŁOWA
LASER Nd_Yag PIKO
Laser Nd_Yag NANO
Laser Nd-Yag MILI (LONG PULSE)
RF THERMOCOOL
PLASMA SKIN
KAWITACJA

Sprawdź możliwości konfiguracji w platformach EPIL na bazie E-LIGHT!

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów E-LIGHT i E-SHR

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ