PIKOSEKUNDOWY
LASER ND:YAG

Urządzenia laser pikosekundowy „PIKO-SEK” i „PIKO-MED” są produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie
„LASER HI-TECH”

PIKO-SEK

  • pikosekundowy
  • pikosekundowy
  • pikosekundowy
  • pikosekundowy
  • pikosekundowy
wersja mobilna cena brutto: 35 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 33 000 zł.

W cenie dostawai szkolenie.
Gwarancja 24 m-ce 

LASER PIKOSEKUNDOWY

Laser pikosekundowy generuje ultrakrótkie pikosekundowe impulsy światła. Jest laserem nowej generacji, w którym  energia światła nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Znajduje on zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Zabieg Resurfacingu skóry przeprowadza się filtremm 755 nm. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta. Laser pikosekyndowy możemy wyposażyć w głowice typu pistolet lub tuba- zobacz foto.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

Zadzwoń i umów się na prezentację, przetestuj najnowszą technologię:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

USUWANIE TATUAŻU
SPECYFIKACJA

Długość wiązki: 532, 755, 1640, 1320 nm
Energia: pojedynczy impuls: 2000mJ
Dioda naprowadzająca – czerwony laser 650nm
Czas trwania impulsu: 850 ps
Częstotliwość powtarzania: regulacja 1-15 Hz
Rozmiar plamki: regulowany 1 – 10mm
Sterowanie: kolorowy ekran dotykowy 10 cala
Zasilanie urządzenia: 220 – 240V, 16A, 50 / 60HZ
Wymiary: 115 x 40 x 36 cm
Waga: 20 kg

PEELING WĘGLOWY
PIKO-MED
  • laser pikosekundowy
Cena brutto: 95 000 zł.

LASER PIKOSEKUNDOWY PIKO-MED

Laser „PIKO-MED” jest laserem autentycznie pikosekundowym o statucie medycznym Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory uzyskują maksymalną energię wiązki światła 2000 mJ przy czasie impulsów światła 850 ps, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy. Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów a niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

Głowica wyposażona jest w cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm, 1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. Laser PIKOSEKUNDOWY stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu.

facebook

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ