LASER PIKOSEKUNDOWY „PIKOSEK MED”

Urządzenie laser pikosekundowy PIKOSEK MED jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory uzyskują maksymalną energię wiązki światła 2000 mJ, będąc gwarantem uzyskania jedynego na rynku lasera o tak wysokich parametrach pracy. Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów a niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

laser pikosekundowy

Laser pikosekundowy „PIKOSEK MED”

to bezkonkurencyjne urządzenie do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień, peeling węglowy. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła wynosi 400 ps. Dzięki swojej wysokiej mocy i niezawodności cieszy się uznaniem w ponad 100 klinikach i gabinetach medycyny estetycznej.

Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

Cena brutto: 95 000 zł.

Cena lasera obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Ze względu na to, że jako producent posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Laser pikosekundowy PIKOSEK-MED
specyfikacja

Długość wiązki lasera: 1320nm, 1064 nm, 733nm, 532 nm
Energia: pojedynczy impuls: 532nm: 1000mJ, 1064nm: 2000mJ
Dioda naprowadzająca – czerwony laser 650nm
Czas trwania impulsu: 400 ps
Częstotliwość powtarzania: regulacja 1-15 Hz
Rozmiar plamki: regulowany 1 – 10mm
Laserowe 7 przegubowe ramię
Sterowanie: kolorowy ekran dotykowy 15 cala
Zasilanie urządzenia: 220 – 240V, 16A, 50 / 60HZ
Wymiary: 90 x 60 x 40 cm
Waga: 30 kg

Laser
PIKOSEKUNDOWY

Laser o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach światła jest laserem nowej generacji, w którym  energia światła nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Znajduje on zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Zabieg Resurfacingu skóry przeprowadza się filtremm 755 nm. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 450 ps. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

wersja mobilna cena brutto: 37 500 zł.
wersja przenośna cena brutto: 36 500 zł.
kontakt:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl
  • Laser pikosekundowy
  • Laser pikosekundowy
  • Laser pikosekundowy
  • Laser pikosekundowy

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ