LASER DPL

LASER DPL  jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory impulsowe umożliwiają szybką pracę do 15 impulsów na sekundę z pełną mocą, generując energią do 50 J/cm². Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Nasze urządzenia DPL możemy wyposażyćod 1 do 5 głowic zabiegowych.

„DPL 1-5”

e-light-e-shr
Laser może być wyposażony od 3 do 5 głowic
Laser z trzema głowicami – cena brutto: 49 000 zł
Laser z czterema głowicami – cena brutto: 56 000 zł
Laser z pięcioma głowicami – cena brutto: 63 000 zł
W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223
  • laser dpl
GABINET ELIGHT TORUŃ
GODNY POLECENIA

E- LASER DPL

LASER DPL to nowa technologia do emisji światła impulsowego. W odróżnieniu od innych urządzeń tego typu na rynku, Laser DPL prezentujemy w technologii Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu, co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji, fotoodmładzania, usuwania przebarwień i wielu innych zabiegów. Urządzenie może mieć do pięciu głowic zabiegowych. Główną zaletą naszych urządzeń jest wysoka moc generatorów impulsowych 2400 Wat, co daje możliwość stabilnej pracy z szybkością 15 błysków na sekundę i uzyskanie czasy impulsów do 60 ms. Jest to szczególnie ważne przy epilacji i zabiegach naczyniowych. To jest jedyne urządzenie na rynku o tak wysokich parametrach.

        SPECYFIKACJA TECHNICZNA

    Sterowanie – monitor dotykowy 10 cali
Pięć głowic dla różnych funkcji:
1. AR – długość fali światła: 420 nm – 520 nm – leczenie trądzik
2. VR – długość fali światła:  500 nm-600 nm – terapia naczyniowa
3. PR – długość fali światła:  550 nm – 650 nm – usuwanie pigmentacji
4.- długość fali światła: SR  560 nm-950 nm – odmładzanie i ujędrnianie skóry
5. HR – długość fali światła: 650 nm – 950 nm usuwania włosów
Energia – 50 J/cm2
Czasimpulsów światła – 1 – 60 ms
Moc generatora DPL – 2400 W
Szybkość – 15 impulsów na sekundę
Moc fali radiowej – 50 Wat
Częstotliwość RF – 2 Mhz
Zasilanie – 220-240 V, 50 Hz
Kolor – biały
Wymiart – 105 x 45 x 35 cm
Waga – 35 kg
Okulary ochronne
Zaślepki do pacjenta
Woda destylowana 5 litrów + lejek
Instrukcja obsługi z procedurą zabiegową
Dwa kluczyki do uruchomienia urządzenia
Certyfikat ze szkolenia
Deklaracja zgodności CE

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

System IN MOTION

System „IN MOTION” polega na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii, z dużą częstotliwością błysków – do piętnastu na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę DPL przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się „IN MOTION” – w ruchu. Praca w systemie „IN MOTION” umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Badania wykazały, iż ten sposób ma znacznie wyższą skuteczność trwałego usuwania włosów niż zastosowanie wysokich i krótkich impulsów energii.

System „IN MOTION” w naszych urządzeniach osiąga szybkość pracy do 15 błysków na sekundę przy czasie emisji do 60 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji mają moc 2400 Wat, dzięki czemu nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków – tak jak w urządzeniach chińskich. Dzięki temu możemy pracować z maksymalną szybkością 15 błysków na sekundę, z maksymalną mocą 50 J/cm2. Korzystanie z technologii DPL pozwala więc na emitowanie impulsu wiele razy, przy użyciu niższej energii.

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserm DPL

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ