E- LASER DPL 

LASER DPL  jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory impulsowe umożliwiają szybką pracę do 15 impulsów na sekundę z pełną mocą, generując energią do 50 J/cm². Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Nasze urządzenia DPL możemy wyposażyćod 1 do 5 głowic zabiegowych.

„E-LASER DPL 1-5”

  • laser dpl
  • laser dpl
  • laser dpl
Laser może być wyposażony od 2 do 5 głowic
Laser z dwiema głowicami – cena brutto: 45 000 zł.
Każda kolejna głowica + 5 000 zł. 
W cenie dostawa oraz kompleksowe szkolenie
Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223
laser dpl
GABINET ELIGHT TORUŃ
GODNY POLECENIA
laser dpl

E- LASER DPL

TECHNOLOGIA DPL (DYE PULSED LIGHT) – to w skrócie udoskonalona technologia IPL. Wykorzystuje działanie niekoherentnych fal świetlnych w węższym zakresie niż IPL. Spektrum 100 nm.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii DPL, możliwe jest skuteczne i bezpieczne leczenie różnorodnych problemów skórnych, przy minimalnym ryzyku powikłań czy efektów ubocznych.

ZASTOSOWANIE

Obejmuje szereg możliwości zabiegowych, zapewniając kompleksowe podejście do różnorodnych problemów skórnych:

1.Przebarwienia: Technologia DPL działa poprzez absorpcję światła przez melaninę, przekształcając je w energię cieplną. Proces ten prowadzi do rozpadu cząsteczek pigmentu, które następnie są usuwane przez procesy fagocytozy i odnowy komórkowej skóry. Zabiegi mogą być skuteczne zarówno w przypadku niewielkich, jak i ciemnych przebarwień, minimalizując ryzyko pozostawienia blizn czy śladów.

2.Fotoodmładzanie: Dzięki oddziaływaniu światła DPL na fibroblasty, skóra właściwa jest podgrzewana, co stymuluje produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Poprawa mikrocyrkulacji krwi dodatkowo wspomaga odżywienie i dotlenienie skóry, przyczyniając się do efektu odmłodzenia.

3.Zmiany naczyniowe: W leczeniu zmian naczyniowych, DPL działa na oksyhemoglobinę obecną w erytrocytach. Proces ten prowadzi do rozkładu barwnika i uszczelnienia naczyń, jednocześnie poprawiając kondycję skóry poprzez zwiększoną syntezę włókien kolagenowych i elastynowych.

4.Leczenie trądziku: Światło DPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, przyczyniając się do powstania reaktywnych anionów tlenu. W efekcie następuje zniszczenie beztlenowych bakterii Acne, co może skutkować zmniejszeniem występowania zmian zapalnych i łagodzeniem istniejących zmian trądzikowych.

E-LASER DPL wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe do wyboru, można rozszerzyć urządzenie o dodatkowe głowice co znacznie zwiększy możliwości terapeutyczne:

  • Głowica PR (550-650 nm) przeznaczona do redukcji piegów, oparzeń słonecznych, plam starczych i blizn potrądzikowych
  • Głowica VR (500-600 nm) przeznaczona do redukcji zmian naczynkowych
  • Głowica AR (420-520 nm) przeznaczona do redukcji trądziku
  • Głowica SR (560-950 nm) dedykowana do usuwania obrzęków oraz wybielania skóry
  • Głowica HR (650-950 nm) do trwałej i bezpiecznej depilacji włosów na całym ciele

        SPECYFIKACJA TECHNICZNA

    Sterowanie – monitor dotykowy 10 cali
Pięć głowic dla różnych funkcji:
1. AR – długość fali światła: 420 nm – 520 nm – leczenie trądzik
2. VR – długość fali światła:  500 nm-600 nm – terapia naczyniowa
3. PR – długość fali światła:  550 nm – 650 nm – usuwanie pigmentacji
4.- długość fali światła: SR  560 nm-950 nm – odmładzanie i ujędrnianie skóry
5. HR – długość fali światła: 650 nm – 950 nm usuwania włosów
Sterowanie na 15 calowym monitorze
Energia – 50 J/cm2
Czas impulsów światła – 1 – 60 ms
Moc generatora DPL – 2400 W
Szybkość – 15 impulsów na sekundę
Moc fali radiowej – 50 Wat
Częstotliwość RF – 2 Mhz
Zasilanie – 220-240 V, 50 Hz
Kolor – biały
Wymiart – 105 x 45 x 35 cm
Waga – 35 kg
Okulary ochronne
Zaślepki do pacjenta
Woda destylowana 5 litrów + lejek
Instrukcja obsługi z procedurą zabiegową
Dwa kluczyki do uruchomienia urządzenia
Certyfikat ze szkolenia
Deklaracja zgodności CE

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

System IN MOTION

System „IN MOTION” polega na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii, z dużą częstotliwością błysków – do piętnastu na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę DPL przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się „IN MOTION” – w ruchu. Praca w systemie „IN MOTION” umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Badania wykazały, iż ten sposób ma znacznie wyższą skuteczność trwałego usuwania włosów niż zastosowanie wysokich i krótkich impulsów energii.

System „IN MOTION” w naszych urządzeniach osiąga szybkość pracy do 15 błysków na sekundę przy czasie emisji do 60 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji mają moc 2400 Wat, dzięki czemu nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków – tak jak w urządzeniach chińskich. Dzięki temu możemy pracować z maksymalną szybkością 15 błysków na sekundę, z maksymalną mocą 50 J/cm2. Korzystanie z technologii DPL pozwala więc na emitowanie impulsu wiele razy, przy użyciu niższej energii.

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserm DPL

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ