MIKROFALE COOLWAVES

MIKROFALE COOLWAVES
Urządzenie „LIPO-1”

  • mikrofale coolwaves
  • mikrofale coolwaves
cena brutto:  95 000 zł.

W cenie dostawa i szkolenie.

Zadzwoń i umów się na prezentację tel. +48 502339374,  +48 516829223
Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata Krupska

Mikrofale Coolwaves to unikalna technologia wykorzystująca mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Wnikające pod skórę mikrofale oddziałują głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny – metabolicznie. Częstotliwość mikrofal stosowanych w urządzeniu LIPO-1 wynosi 2,45 GHz, działając bezpiecznie na całej podskórnej warstwie tłuszczowej.

Dodatkowo urządzenie stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się również do poprawy jędrności skóry. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się  tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i wygładzić oraz ujędrnić skórę. Co więcej, głowice urządzenia wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dlatego zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Ogromną zaletą zabiegu COOLWAVES LIPO-1 jest to, że może on być wykonywany praktycznie na całym ciele. Najczęściej do obszarów zabiegowych należą: twarz, podbródek, dekolt, uda, pośladki, brzuch, ramiona oraz plecy.

URZĄDZENIE COOLWAVES jest wyposażone w  cztery głowice:
1. Mikrofala coolwaves 2,45 GHz do tedukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach brzycha, ud i pośladków oraz twarzy, podbródka.
2. Głowica RF multipolar obrotowa
3. Głowica Mikroprądowa
4. Głowica typu vacuum służy do wykonania drenażu limfatycznego dla przyspieszenia procesu metabolicznego.
Dla uzyskania spektakularnych wyników należy stosować czterech głowic synegicznie. Pod wpływem stresu metabolicznego wywołanego przez fale coolwaves, RF multipolar i mikroprądy, komórki tkanki tłuszczowej ulegają zniszczeniu, a następnie w naturalny sposób zostają usuwane z organizmu. W efekcie sylwetka staje się smuklejsza a  skóra bardziej jędrna i gładka. Urządzenie jest też bardzo skuteczna w usuwaniu podwójnego podbródka.

Należy pamiętać aby po każdym zabiegu wykonać drenaż limfatyczny. Pobudzony układ limfatyczny jest w stanie szybko odprowadzić i zneutralizować toksyny i inne szkodliwe substancje z organizmu.

MIKROFALE COOLWAVES
TERAPIE

  • wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddanych zabiegowi
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie cellulitu płytkiego i głębokiego
  • usuwanie nadmiaru wody i toksyn z organizmu
  • poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry
  • ujędrnienie zwiotczałej skóry

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ