Urządzenia kosmetyczne w promocji

Prezentujemy urządzenia w promocji.
Wszystkie urządzenia kosmetyczne w promocji są nowe na gwarancji 24 m-ce.
Dostarczamy je wraz z profesjonalnym szkoleniem z obsługi i wykonywania zabiegów.

cena brutto: 35 000 zł.
cena w promocji: 29 900 zł

Dwie wersje: biała i czarna

LASER PIKOSEKUNDOWY

Laser o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach światła jest laserem nowej generacji, w którym  energia światła nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Laser pikosekundowy znajduje zastosowanie w usuwaniu pigmentacji, usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Zabieg Resurfacingu skóry przeprowadza się filtremm 755 nm. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Laser pikosekyndowy możemy wyposażyć w głowice typu pistolet lub tuba- zobacz foto. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 450 ps. Laser pikosekundowy posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na oświo calowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

cena brutto: 18 900 zł.
cena w promocji: 17 900 zł.

RF MIKROIGŁOWA
„FRM-1″

Frakcyjna RF mikroigłowa jest wyposażona w głowice elektro magnetyczną „EM”, która wysuwa igły z dużą szybkością i precyzją, powodując mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Frakcyjna RF mikroigłowa wyposażone w ten typ głowic to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Precyzyjne sterowanie, niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów i najwyższy standard klasy PREMIUM.
Frakcyjna RF mikroigłowa to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Głowica daje możliwość ogromnej precyzji działania, z dokładnie ustaloną mocą fali i głębokością, na jaką ona wnika. Energia z głowicy dociera bezpośrednio w głąb skóry. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa  daje świetny efekt przy krótkim czasie gojenia. Dodatkowo technologia ta pozwala wykonać zabiegi znacznie głębiej (nawet do 3,5 mm), gdy klasyczne lasery sięgają tylko ok. 1,7 mm.

thermocool
  • frakcyjna rf mikroigłowa
  • thermocool

cena brutto: 19 900 zł.
cena w promocji: 17 900 zł.

THERMOCOOL „LIPO-3”
RADIOFREKWENCJA BIPOLARNA

Urządzenie zostało wyposażone w dwie głowice:

1. Mała głowica RF bipolarna z silnym chłodzeniem THERMOCOOL z trzema wymiennymi nasadkami o różnej wielkości
2. Doża głowica RF bipolarna z silnym chłodzeniem THERMOCOOL do dużych powierzchni ciała.

Częstotliwość fali radiowej 2  Mhz, moc 50 W.
Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. 

W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223
urządzenia kosmetyczne w promocji

cena katalogowa: 119 000 zł. minus 20 %
cena brutto: 95 200 zł.

PLATFORMA ZABIEGOWA „EPIL-5”

Czterofunkcyjna platforma zabiegowa z funkcjami:

  • Światło impulsowe E-LIGHT z ośmioma filtrami: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690 i 755 nm
  • Światło impulsowe E-SHR technologia IN MOTION szybkość pracy do 15 błysków/sek.
  • Laser Nd-Yag PIKO i NANOSEKUNDOWY – cztery długości światła: 532+755+1064+1320 nm
  • Laser Nd-Yag MILISEKUNDOWY „LONG PULSE” – specjalistyczne urządzenie do zamykania naczynek

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ