LASER ALEKSANDRYTOWY „ALEX – YAG”

Podwójny LASER ALEKSANDRYTOWY + ND:YAG” jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.

Niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

LASER „ALEX – YAG”

laser aleksandrytowy
cena brutto: 95 000 zł.
SPECYFIKACJA
FACEBOOK

PODWÓJNY LASER ALEKSANDRYTOWY+ ND:YAG

Przedstawiamy najnowszej generacji urządzenia laser aleksandrytowy z laserem Nd Yag, które wprowadzają rewolucję w świecie medycyny estetycznej. Innowacyjne rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy w usuwanieu włosów, usuwaniu zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.

Laser Aleksandrytowy 755 nm – perfekcyjne usuwanie włosów.

Depilacja laserem aleksandrytowym jest uważana za najskuteczniejszą i najtrwalszą wśród metod usuwania włosków. Metoda jest opierta na zasadzie selektywnej fototermolizy. Impulsy światło lasera pochłaniane przez melaninę są absorbowana przez tkankę mieszka włosowego i zamieniana na ciepło, co powoduje trwałe uszkodzenie komórek macierzystych włosa. Precyzyjnie ustawiamy energię wiązki lasera w zakresie: 10 – 100 J oraz czas impulsów od 0.25 do 100ms. Głowica lasera wyposażona jest w osiem nasadek dzięki którym możemy dobrać pole zabiegowe od 4 do 18 mm. Nasadki pełnią również funkcję chłodzenia skóry.

Laser aleksandrytowy jest uważany za bezpieczniejszy niż inne dostępne na rynku laserowe metody depilacji, ponieważ nie ma skutków ubocznych i nie powoduje żadnych podrażnień.

Laser ND:YAG LONG PULSE 1064 nm jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje. Laser LONG PULSE uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach od 0.25 do 100ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 160 J. Żadne dostępne urządzenie nie może równać się ze skutecznością „LONG PULSE” w usuwaniu zmian naczyniowych. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym.

laser aleksandrytowy
laser aleksandrytowy
laser aleksandrytowy

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ