Urządzenie HIFU to niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego i gabinetu medycyny estetycznej. Terapia HIFU ULTHERA jest stosowana od kilku lat. HIFU to najskuteczniejsze urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, pozwala na ujędrnianie skóry. Technologia HIFU służy także do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych, wyszczuplając i modelując sylwetkę. Niewątpliwą zaletą tej technologii jest fakt, że efekty zastosowania HIFU są widoczne już po jednym zabiegu. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub trzech poziomach głębokości: 1.5, 3 i 4.5 mm (w zależności od stanu skóry i celów terapii), jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

Wersje urządzenia HIFU

Dostępne są 3 modele urządzenia: HIFU V-MAX, HIFU 4D i HIFU 4D+VAGINA

HIFU V-MAX

cena brutto: 25 000 zł.
>specyfikacja<

HIFU 4D

cena brutto: 39 000 zł.
>specyfikacja<

HIFU 4D + VAGINA

cena brutto: 49 000 zł.
>specyfikacja<

Możliwości zabiegowe HIFU

HIFU przeznaczone jest do zabiegów „Focused Ultrasound” – ultradźwięki zogniskowane na twarz i ciało oraz do zabiegów ginekologicznych.

Zabiegi możliwe do wykonania urządzeniem HIFU 3D i 4D:

  • usuwanie zmarszczek
  • podnoszenie brwi i powieki
  • podnoszenie podbródka
  • odmładzanie skóry
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • likwidacja zwiotczeń
  • ujędrnianie skóry

Zabiegi funkcją VAGINA

  • wysiłkowego nietrzymania moczu,
  • obniżenia napięcia ścianek pochwy
  • suchości pochwy

Specyfikacja i cena trzech modeli

HIFU V-MAX

HIFU 4D

HIFU 4D + VAGINA

Sterowanie za pośrednictwem monitora 8 cali za pośrednictwem monitora 15 cali za pośrednictwem monitora 15 cali
Wyposażenie Głowica punktowa
3 i 4,5 mm
Głowica dwunastoliniowa + 8 kartridży
(50000 linii każdy)
Głowica dwunastoliniowa + 8 kartridży + głowica do funkcji vagina: 3 i 4,5 mm
(50000 linii każdy) (20000 dla vaginy)
Maksymalna ilość punktów  100 000 312 w 12 rzędach 312
Kartridże zabiegowe 3 mm i 4.5 mm 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm,
8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm
1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm  / 3 i 4,5 mm
Wydajność kartridży do 100 000 impulsów  do 50 000 linii 50000 i 20 000 dla VAGINY
Energia regulowana od 0,1 do 4 J regulowana od 0,1 do 2 J regulowana od 0,1 do 2 J
Moc 500 W 200 W 200 W
Częstotliwość 4 Mhz 4 Mhz 4 Mhz
Zasilanie 220-240 V, 10A 220-240 V, 6A 220-240 V, 6A
Kolor obudowy standard: szary, na zamówienie: biały standard: szary, na zamówienie: biały standard: szary, na zamówienie: biały
Wymiary 105 x 45 x 35 cm 105 x 45 x 35 cm 105 x 45 x 35 cm
Cena brutto
25 000 zł
39 000 zł
49 000 zł

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE.
Gwarancja 24 m-ce.

Wygodna obsługa HIFU LASER HI-TECH

Urządzenie HIFU LASER HI-TECH zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Każdy z dostępnych modeli HIFU jest wyposażony w 15-calowy monitor, który zapewnia wygodne sterowanie. Oprogramowanie urządzenia umożliwia zapisywanie danych pacjenta. Operator może wprowadzić na monitorze nazwisko pacjenta, po czym ustawić parametry zabiegu, a następnie zapisać je w pamięci urządzenia. Dzięki temu można odtworzyć historię zabiegów oraz ich ustawienia przy każdej kolejnej wizycie. W pamięci zapisuje się ustawienia ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy.

Urządzenie zabiegowe HIFU zaprogramowane jest tak, aby miało możliwość ustawienia szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i poziomie. Operator ustawia samodzielnie na monitorze sterujacym ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy. W zależności od modelu HIFU, na powierzchni kartridża może emitować różną liczbę punktów w liniach. Każdy impuls ultradźwięków emitowanych do skóry ma energię regulowaną od 0 do 2J.

Kartridże do HIFU

Sprzęt HIFU naszej produkcji wyposażony jest do 8 (w zależności od wersji) oryginalnych kartridży zabiegowych do liftingu i odchudzania. Mają one różne głębokości emisji fali: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm

Kartridże zabiegowe do twarzy i ciała emitują energię do pięciu warstw skóry na różnych głębokościach. Liczba kartridży oraz ich żywotność jest różna w zależności od modelu urządzenia HIFU. W HIFU 4D żywotność sięga nawet do 50 000 linii.

FUNKCJA HIFU VAGINA

Prezentowane urządzenie ginekologiczne „HIFU VAGINA” oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym: wysiłkowego nietrzymania moczu, obniżenia napięcia ścianek pochwy, suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego.
Urządzenie wyposażone jest w dwa kartridże dla głębokości emisji fali: 3 mm i 4,5 mm. Żywotność do 20 000 linii każdy.

URZĄDZENIE HIFU V-MAX

Urządzenie przeznaczone jest do zabiegów na twarz i dekolt. Cechuje się wysoką częstotliwością i  intensywnością skoncentrowanych w skórze ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe emitowane są punktowo a ich energia powoduje w tkankach dwa efekty: termiczny (koagulacja tkanek i efekt mechaniczny (niszczenie struktur tkankowych). Na skutek jej działania wywołana zostaje reakcja mająca na celu odbudowę zniszczonych tkanek – w efekcie dochodzi do odmłodzenia skóry i wzmożonej produkcji kolagenu. Urządzenie wyposażone jest w dwie nowe głowice zabiegowych o głębokości koncentracji fali ultradźwiękowej na 3 mm i 4,5 mm. Fala ultradźwiękowa emitowana jest impulsowo w jednym punkcie. Zabieg polega na wykonywaniu głowicą ruchów okrężnych lub liniowych zależnie od typu zabiegu: usuwanie zmarszczek, lifting twarzy, lifting oczu, lifting owalu twarzy, szyi i ciała, ujędrniania skóry itd. 

SPECYFIKACJA
* energia w punkcie od 0,1 do 4 J
* czas emisji impulsów od 0,1 do 1 sec
* czas pomiędzy impulsami od 0,1 do 5 sec
* głębokość koncentracji fali ultradźwiękowej 3 mm i 4,5 mm
* zasilanie 220 V, 500 W
* wymiary: 105 x 30 x 25 cm
* waga 25 kg

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów HIFU

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Wyjaśniamy, jakie zabiegi można wykonać poszczególnymi kartridżami, jakie parametry należy dobrać do konkretnych części ciała i nie tylko. Prezentujemy odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna!
SPRAWDŹ U ŻRÓDŁA – GABINET KOBIETERIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ