hifu urządzenie

HIFU URZĄDZENIE

Urządzenie HIFU to niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego i gabinetu medycyny estetycznej. Terapia HIFU ULTHERA jest stosowana od kilku lat. HIFU to najskuteczniejsze urządzenie do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Usuwa zmarszczki, poprawia owal twarzy, pozwala na ujędrnianie skóry. Technologia HIFU służy także do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych, wyszczuplając i modelując sylwetkę. Niewątpliwą zaletą tej technologii jest fakt, że efekty zastosowania HIFU są widoczne już po jednym zabiegu. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub trzech poziomach głębokości: 1.5, 3 i 4.5 mm (w zależności od stanu skóry i celów terapii), jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

HIFU URZĄDZENIE – WERSJE

Dostępne są 3 modele urządzenia: HIFU V-MAX, HIFU 4D i HIFU 4D+VAGINA

HIFU URZĄDZEDNIE
„V-MAX”

hifu urządzenie

cena brutto: 25 000 zł.
>specyfikacja<

HIFU URZĄDZENIE
„HIFU 4D”

hifu urządzenie

cena brutto: 39 000 zł.
>specyfikacja<

HIFU URZĄDZENIE
„4D + VAGINA”

hifu urządzenie

cena brutto: 49 000 zł.
>specyfikacja<

Możliwości zabiegowe HIFU

HIFU przeznaczone jest do zabiegów „Focused Ultrasound” – ultradźwięki zogniskowane na twarz i ciało oraz do zabiegów ginekologicznych.

Zabiegi możliwe do wykonania urządzeniem HIFU 3D i 4D:

 • usuwanie zmarszczek
 • podnoszenie brwi i powieki
 • podnoszenie podbródka
 • odmładzanie skóry
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • likwidacja zwiotczeń
 • ujędrnianie skóry

Zabiegi funkcją VAGINA

 • wysiłkowego nietrzymania moczu,
 • obniżenia napięcia ścianek pochwy
 • suchości pochwy
 • hifu urządzenie
 • hifu urządzenie

Specyfikacja i cena trzech modeli

HIFU V-MAX

HIFU 4D

HIFU 4D + VAGINA

Sterowanie za pośrednictwem monitora 8 cali za pośrednictwem monitora 15 cali za pośrednictwem monitora 15 cali
Wyposażenie Głowica punktowa
3 i 4,5 mm
Głowica dwunastoliniowa + 8 kartridży
(50000 linii każdy)
Głowica dwunastoliniowa + 8 kartridży + głowica do funkcji vagina: 3 i 4,5 mm
(50000 linii każdy) (20000 dla vaginy)
Maksymalna ilość punktów  100 000 312 w 12 rzędach 312
Kartridże zabiegowe 3 mm i 4.5 mm 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm,
8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm
1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm  / 3 i 4,5 mm
Wydajność kartridży do 100 000 impulsów  do 50 000 linii 50000 i 20 000 dla VAGINY
Energia regulowana od 0,1 do 4 J regulowana od 0,1 do 2 J regulowana od 0,1 do 2 J
Moc 500 W 200 W 200 W
Częstotliwość 4 Mhz 4 Mhz 4 Mhz
Zasilanie 220-240 V, 10A 220-240 V, 6A 220-240 V, 6A
Kolor obudowy standard: szary, na zamówienie: biały standard: szary, na zamówienie: biały standard: szary, na zamówienie: biały
Wymiary 105 x 45 x 35 cm 105 x 45 x 35 cm 105 x 45 x 35 cm
Cena brutto
25 000 zł
39 000 zł
49 000 zł

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE.
Gwarancja 24 m-ce.

Wygodna obsługa HIFU URZĄDZENIE „LASER HI-TECH”

Urządzenie HIFU LASER HI-TECH zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Każdy z dostępnych modeli HIFU jest wyposażony w 15-calowy monitor, który zapewnia wygodne sterowanie. Oprogramowanie urządzenia umożliwia zapisywanie danych pacjenta. Operator może wprowadzić na monitorze nazwisko pacjenta, po czym ustawić parametry zabiegu, a następnie zapisać je w pamięci urządzenia. Dzięki temu można odtworzyć historię zabiegów oraz ich ustawienia przy każdej kolejnej wizycie. W pamięci zapisuje się ustawienia ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy.

hifu urządzenie
hifu urządzenie
hifu urządzenie

Urządzenie zabiegowe HIFU zaprogramowane jest tak, aby miało możliwość ustawienia szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i poziomie. Operator ustawia samodzielnie na monitorze sterujacym ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy. W zależności od modelu HIFU, na powierzchni kartridża może emitować różną liczbę punktów w liniach. Każdy impuls ultradźwięków emitowanych do skóry ma energię regulowaną od 0 do 2J.

Kartridże do HIFU

Sprzęt HIFU naszej produkcji wyposażony jest do 8 (w zależności od wersji) oryginalnych kartridży zabiegowych do liftingu i odchudzania. Mają one różne głębokości emisji fali: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm

Kartridże zabiegowe do twarzy i ciała emitują energię do pięciu warstw skóry na różnych głębokościach. Liczba kartridży oraz ich żywotność jest różna w zależności od modelu urządzenia HIFU. W HIFU 4D żywotność sięga nawet do 50 000 linii.

hifu urządzenie

FUNKCJA HIFU VAGINA

Prezentowane urządzenie ginekologiczne „HIFU VAGINA” oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym: wysiłkowego nietrzymania moczu, obniżenia napięcia ścianek pochwy, suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego.
Urządzenie wyposażone jest w dwa kartridże dla głębokości emisji fali: 3 mm i 4,5 mm. Żywotność do 20 000 linii każdy.

URZĄDZENIE HIFU V-MAX

Urządzenie przeznaczone jest do zabiegów na twarz i dekolt. Cechuje się wysoką częstotliwością i  intensywnością skoncentrowanych w skórze ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe emitowane są punktowo a ich energia powoduje w tkankach dwa efekty: termiczny (koagulacja tkanek i efekt mechaniczny (niszczenie struktur tkankowych). Na skutek jej działania wywołana zostaje reakcja mająca na celu odbudowę zniszczonych tkanek – w efekcie dochodzi do odmłodzenia skóry i wzmożonej produkcji kolagenu. Urządzenie wyposażone jest w dwie nowe głowice zabiegowych o głębokości koncentracji fali ultradźwiękowej na 3 mm i 4,5 mm. Fala ultradźwiękowa emitowana jest impulsowo w jednym punkcie. Zabieg polega na wykonywaniu głowicą ruchów okrężnych lub liniowych zależnie od typu zabiegu: usuwanie zmarszczek, lifting twarzy, lifting oczu, lifting owalu twarzy, szyi i ciała, ujędrniania skóry itd. 

SPECYFIKACJA
* energia w punkcie od 0,1 do 4 J
* czas emisji impulsów od 0,1 do 1 sec
* czas pomiędzy impulsami od 0,1 do 5 sec
* głębokość koncentracji fali ultradźwiękowej 3 mm i 4,5 mm
* zasilanie 220 V, 500 W
* wymiary: 105 x 30 x 25 cm
* waga 25 kg

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów HIFU

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Wyjaśniamy, jakie zabiegi można wykonać poszczególnymi kartridżami, jakie parametry należy dobrać do konkretnych części ciała i nie tylko. Prezentujemy odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna!
SPRAWDŹ U ŻRÓDŁA – GABINET KOBIETERIA

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ