„BODY SHAPER – 2”
THERMOCOOL
thermocool
  • thermocool
  • frakcyjna rf mikroigłowa
  • Urządzenia do odchudzania
cena brutto: 24 000 zł.

„BODY SHAPER- 2”
RADIOFREKWENCJA BIPOLARNA THERMOCOOL

Urządzenie THERMOCOOL zostało wyposażone w dwie głowice:

1. Mała głowica RF bipolarna z silnym chłodzeniem THERMOCOOL z trzema wymiennymi nasadkami o różnej wielkoścido twarzy i pod oczy.
2. Duża głowica RF bipolarna z silnym chłodzeniem THERMOCOOL do dużych powierzchni ciała.

Urządzenie emituje fale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Wnikające pod skórę fale radiowe oddziałują głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny – metabolicznie. Częstotliwość fali radiowej w urządzeniu LIPO-3 wynosi 2 i 5 MHz, działając bezpiecznie na całej podskórnej warstwie tłuszczowej.

Dodatkowo urządzenie stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się również do poprawy jędrności skóry. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się  tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i wygładzić oraz ujędrnić skórę. Co więcej, głowice urządzenia wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dlatego zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Ogromną zaletą zabiegu THERMOCOOL jest to, że może on być wykonywany praktycznie na całym ciele. Najczęściej do obszarów zabiegowych należą: twarz, podbródek, dekolt, uda, pośladki, brzuch, ramiona oraz plecy.

Częstotliwość fali radiowej do twarzy 2  i do ciała 5 Mhz, moc regulowana od 1 do 50 W.
Fale radiowe oddziałują na tkanki powierzchowne oraz docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny. 

W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Zadzwoń i umów się na prezentację. Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374,  +48 516829223