RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY „FRM-2”
urządzenie z dwiema funkcjami:
RF mikroigłowa + THERMAGE

rf frakcyjny mikroigłowy
rf frakcyjny mikroigłowy

1. RF frakcyjny mikroigłowy to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Nasza radiofrekwencja mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza radiofrekwencja mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry.

2. THERMAGE –  to nowoczesna metoda umożliwiająca przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek dzięki kanałom tworzącym się, pod wpływem pola elektromagnetycznego. Oprócz naturalnych kanałów i pomp budujących błonę komórkową, powstają elektropory stanowiące dodatkową drogę transportu przez skórę niezbędnych substancji aktywnych.
„Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali elektromagnetycznej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, która staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ten typ zabiegu stanowi alternatywę dla Radiofrekwencji mikroigłowej. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – EFEKTY ZABIEGÓW: ujędrnia, i odmładza skórę, regeneruje skórę na poziomie komórkowym, poprawia elastyczność i nawilża, wzmacnia skórę dzięki stymulacji procesów produkcji kolagenu.
Substancje aktywne do zabiegu: kwas hialuronowy, kolagen, retinol, koktajl anti-age, mieszkanki przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe, środki do drenażu usuwające zastoje, obrzęki i cienie pod oczami, środki wybielając.

Nasza radiofrekwencja mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza radiofrekwencja mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry.

Efekty terapii falami radiowymi

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.  ⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA MIKROIGŁOWE ⇐

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

rf frakcyjny mikroigłowy
rf frakcyjny mikroigłowy

wersja mobilna cena brutto:  30 000 zł.
wersja przenośna cena brutto:  29 000 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
⇒ NASZ SZKOLENIOWIEC- MAŁGORZATA KRUPSKA ⇐

specyfikacja
FRM-2

sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
funkcje:
RF mikroigłowa
RF mikropunktowa – thermage
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE i THERMAGR
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81 pin, 3 nasadki mikropunktowe
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W
czas emisji regulowany
od 0,2 do 3 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 500 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ