RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY

Urządzenie RF Frakcyjny Mikroigłowy jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie:
„LASER HI-TECH”

RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY

rf frakcyjny mikroigłowy
Frakcyjny RF mikroigłowy

Urządzenie „FRM-2” z dwiema funkcjami:
RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY + THERMAGE

1. RF frakcyjny mikroigłowy to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Nasza radiofrekwencja mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasz RF frakcyjny mikroigłowy ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry.

2. THERMAGE –  to nowoczesna metoda umożliwiająca przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek dzięki kanałom tworzącym się, pod wpływem pola elektromagnetycznego. Oprócz naturalnych kanałów i pomp budujących błonę komórkową, powstają elektropory stanowiące dodatkową drogę transportu przez skórę niezbędnych substancji aktywnych.
„Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali elektromagnetycznej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, która staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ten typ zabiegu stanowi alternatywę dla Radiofrekwencji mikroigłowej. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.

wersja mobilna cena brutto:  30 000 zł.
wersja przenośna cena brutto:  29 000 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

Zadzwoń i umów się na prezentację.
Przetestuj najnowszą technologię
tel. +48 502339374

  • RF frakcyjny mikroigłowy
  • RF frakcyjny mikroigłowy
  • rf frakcyjny mikroigłowy

Nasza RF frakcyjny mikroigłowy

jest wyposażona w głowice elektro magnetyczną „EM”, która wysuwa igły z dużą szybkością i precyzją, powodując mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. RF frakcyjny mikroigłowy wyposażony w ten typ głowic to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Precyzyjne sterowanie, niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów i najwyższy standard klasy PREMIUM.

Urządzenie jest wyposażone w dziesięć nasadek mikroigłowych, do wyboru: 49 igieł izolowanych lub 81 igieł nieizolowanych.
Głowica Thermage jest wyposażona w trzy nasadki różnej wielkości.

RF FRAKCYJNY MIKROIGŁOWY
Efekty terapii falami radiowymi

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.  ⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE URZĄDZENIA RF FRAKCYJNY  MIKROIGŁOWY ⇐

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

specyfikacja FRM-2

sterowanie:
ekran dotykowy 10 cali
funkcje:
RF frakcyjny mikroigłowy
RF mikropunktowa – thermage
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE i THERMAGR
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81 pin, 3 nasadki mikropunktowe
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W
czas emisji regulowany
od 0,2 do 3 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 500 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg, przenośna 15 kg
RF frakcyjny mikroigłowy
RF frakcyjny mikroigłowy
RF frakcyjny mikroigłowy

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ