RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA
TECHNOLOGIA  „STACKING”
NAJSKUTECZNIEJSZE URZĄDZENIA O  CZĘSTOTLIWOŚCI 5 MHz

Nasze urządzenia do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wyposażamy w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Zaletą naszych urządzeń jest również wysoka moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry. Nasze urządzenia mogą być skonstruowane jako jedno lub wielofunkcyjne. Opracowaliśmy dla Państwa trzy podstawowe modele radiofrekwencji mikroigłowej: FRM-1, FRM-2 i FRM-3.  Różnią się ilością głowic, a co za tym idzie – zakresem wykonywanych zabiegów. Najnowszym naszym produktem jest urządzenie FRM-4 w technologii impulsowej „STACKING”. Jest to urządzenie o spektakularnych efektach.
Zadzwoń! Zapytaj!  Przetestuj najnowszą technologię!

Wersje urządzeń z radiofrekwencją mikroigłową

FRM-1
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa
z jedną głowicą.

opis i specyfikacja

cena brutto
wersja mobilna: 24 900 zł.
wersja przenośna: 23 000 zł.

FRM-2
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa z dwoma głowicami.

opis i specyfikacja

cena brutto
wersja mobilna: 26 400 zł.
wersja przenośna: 24 500 zł.

FRM-3
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa z trzema głowicami.

opis i specyfikacja

cena brutto
wersja mobilna: 29 900 zł.
wersja przenośna: 28 000 zł.

FRM-4 
Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa w technologii „STACKING”

opis i specyfikacja

cena brutto
wersja mobilna: 49 900 zł.
wersja przenośna: 48 000 zł.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Fale radiowe wykorzystane w kosmetologii są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

Niwelowanie blizn, odbudowa i regeneracja skóry

Efekty terapii falami radiowymi można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.

Kartridże do radiofrekwencji (igły)

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 81 igieł. Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł, działając równomiernie na wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i silikonu, wykluczając przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii w zakresie od 1 do 50 W i czasu emisji fali radiowej ustawianej co 0,1 sek. w przedziale od 0,2 do 3 sekund.

RF MIKROIGŁOWA – THERMONEEDLE

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Głowica daje możliwość ogromnej precyzji działania, z dokładnie ustaloną mocą fali i głębokością, na jaką ona wnika. Energia z głowicy dociera bezpośrednio w głąb skóry. Dzięki frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej możemy uzyskać świetny efekt przy krótkim czasie gojenia. Dodatkowo technologia ta pozwala wykonać zabiegi znacznie głębiej (nawet do 3 mm), gdy klasyczne lasery sięgają tylko ok. 1,7 mm.

RF MIKROPUNKTOWA – THERMAGE

Zabieg RF mikropunktowy typu „Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, która staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ten typ zabiegu stanowi alternatywę dla RF mikroigłowej. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.

RF BIPOLARNA – THERMOCOOL

Radiofrekwencja bipolarna THERMOCOOL to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie, ułatwiając naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależna od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Głowica posiada system chłodzenia, który utrzymuje naskórek w niskiej temperaturze w zakresie od +10 °C do +5 °C, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko poparzenia. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.

Możliwości zabiegowe radiofrekwencji

Zabiegi z użyciem fal radiowych przeznaczone są głównie dla osób borykających się z bliznami, rozstępami lub nadmiernym cellulitem. Radiofrekwencja jest najlepszą metodą na ich niwelowanie, ponieważ stymuluje odbudowę kolagenu skóry. Staje się ona dzięki temu grubsza i bardziej napięta. Radiofrekwencja jest często stosowana u pacjentów po nieudanych zabiegach z użyciem wypełniaczy.

Zastosowanie fal radiowych:

  • niwelowanie blizn i rozstępów
  • fałdy nosowo-wargowe
  • utrata jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
  • lifting pośladków i ud
  • ujędrnienie skóry brzucha
  • likwidacja cellulitu
  • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej

ZOBACZ RF MIKROIGLOWE UŻYWANE PO PRZEGLĄDZIE Z GWARANCJĄ

Porównanie trzech modeli:

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

FRM-1   >>>>>>

FRM-2   >>>>>>

FRM-3   >>>>>>

FRM-4

sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
sterowanie:
ekran dotykowy 10 cali
funkcje:
RF mikroigłowa
funkcje:
RF mikroigłowa
RF mikropunktowa – thermage
funkcje:
RF mikroigłowa
RF mikropunktowa
RF bipolar thermocool
funkcje:
RF STACKING
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE,
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81
pin,
pedał
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE i THERMAGR
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81 pin, 3 nasadki mikropunktowe
pedał
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE +
THERMAGE + THERMOCOOL
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81 pin, 3 nasadki mikropunktowe, trzy nasadki bipolarne
pedał
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE,
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81
pin,
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz częstotliwość fali 5 Mhz częstotliwość fali 5 Mhz częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W moc fali RF do 50 W moc do 50 W moc do 50 W
czas emisji regulowany
od 0,2 do 3 sekund
czas emisji regulowany
od 0,2 do 3 sekund
czas regulowany
od 0,2 do 3 sekund
czas regulowany
od 0,2 do 3 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 500 W pobór mocy 500 W pobór mocy 800 W pobór mocy 1000 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz zasilanie 220-240 V, 50 Hz zasilanie 220-240 V, 50 Hz zasilanie 220-240 V, 50 Hz
 obudowa aluminiowa biała obudowa aluminiowa biała  obudowa aluminiowa biała obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg
waga:
mobilna 30 kg
przenośna 20 kg
waga:
mobilna 30 kg
przenośna 20 kg

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Urządzenie posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE.
Termin realizacji: 2 tygodnie.
Gwarancja 24 m-ce.

Platformy z radiofrekwencją

Radiofrekwencja mikroigłowa może być łączona w platformy wielofunkcyjne z takimi funkcjami, jak: E-LIGHT E-SHR, laser ND YAG, laser diodowy, ultradźwięki, mikroprądy Dansonwal, Plasma Skin. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jeden, wielofunkcyjny „kombajn kosmetyczny”. Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy z wieloma opcjami konfiguracji.

Sprawdź możliwości konfiguracji w platformach wielofunkcyjnych!

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów FRM

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich głowic i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ