LASER DO USUWANIA NACZYNEK
ND YAG „LONG PULSE”

Najlepsze efekty zapewni laser do usuwania naczynek Nd Yag „LONG PULSE” generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Laser do usuwania naczynek Nd Yag „Long Pulse” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i naczynia krwionośne.
Laser wyposażony jest w dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

  • Laser do usuwania naczynek
  • Laser do usuwania naczynek
  • Laser do usuwania naczynek
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.
kontakt:
+48 516829223
+48502339374
kontakt@laserhitech.pl

Laser naczyniowy
„SELEKTYWNY”
ND:YAG + PDL

Laser selektywny jest laserem podwójnym, zawiera  laser Nd Yag  o głębokiej podczerwieni 1064 nm i laser PDL o intensywnie żółtym zabarwieniu 480 nm. Obydwie długości fali są emitowane w jednej laserowej wiązce światła. Wiązka lasera Nd:Yag o długości 1064 nm charakteryzuje się tym że ma głęboką penetrację w głąb tkanek co umożliwia dotarcie do głęboko położonego naczynia. Wiązka lasera PDL o długości 480 nm działa płycej i zamyka naczynka powierzchowne. Światło generowane przez laser Nd:Yag + PDL charakteryzuje się bardzo wysokim powinowactwem do hemoglobiny. Możemy przy użyciu jednego lasera zamykać jednocześnie naczynka powierzchowne i głębokie uzyskując szybsze i lepsze efekty. Aby wiązka promieniowania była wystarczająco skuteczna do zamknięcia naczynia musi mieć odpowiednią energię. Najlepsze efekty uzyskamy gdy generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi od 10 do 50 J/cm2.
Laser WYSOKOSELEKTYWNY ND:YAG+PDL stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi: usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i duże naczynka krwionośne. W laserze wiązka światła emitowana jest soczewkami skupiającymi – ZOOM powiększający punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.

Venamed
medycyna estetyczna

wersja mobilna cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 93 000 zł.
kontakt:
+48 502339374
+48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ