KRIOLIPOLIZA “KRIO-3”

Funkcja Kriolipolizy

bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.
Urządzenie jest wyposażone w dwie, trzy lub cztery cztery głowice chłodzące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Funkcja radiofrekwencji bipolarnej tzw. THERMOCOOL w połączeniu z silnym chłodzeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

ZABIEG THERMOCOOL NA BRZUCH

Funkcja “Lipoliza ultradźwiękowa” jako alternatywa dla kriolipolizy jest metodą rozbijania tkanki tłuszczowej w celu wyszczuplanie sylwetki. Dzięki lipolizie ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Urządzenie wytwarza ultradźwięki o częstotliwości kawitacji 40 Khz, które są emitowane do tkanki podskórnej z precyzyjną regulacją mocy w zakresie od 1 do 25 W.

SPECYFIKACJA:
– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– kawitacja o częstotliwości 40 kH i mocy 25W
– RF bipolarne 5 MHz i moc 50W
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 105 cm
– waga 25 kg
W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: kontakt@laserhitech.pl

GWARANCJA I SERWIS

CENTRUM SZKOLENIOWE