HIFU WAGINALNE

przełom w leczeniu problemów kobiet

HIFU URZĄDZENIE  jest produktem polskim. Ze względu na fakt, że posiadamy zapas części zamiennych, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Dlatego gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

HIFU WAGINALNE oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym:
* wysiłkowego nietrzymania moczu,
* obniżenia napięcia ścianek pochwy,
* suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego.
HIFU waginalne wyposażone jest w dwa kartridże dla głębokości emisji fali: 3 mm i 4,5 mm. Żywotność do 20 000 linii każdy.

CENA BRUTTO: 29 900 zł.

w cenie dostawa i profesjonalne szkolenia

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ