FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY

Urządzenie Frakcyjny RF Mikroigłowy jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie:
„LASER HI-TECH”

Frakcyjny RF mikroigłowy
urządzenie mobilne i przenośne

  • frakcyjny rf mikroigłowy

wersja mobilna:  cena brutto: 34 000 zł.

Frakcyjny RF mikroigłowy

wersja przenośna:  cena brutto: 33 000 zł.

URZĄDZENIE „FRM-3” Z TRZEMA GŁOWICAMI
RF FRAKCYJNY + THERMAGE + RF THERMOCOOL

Frakcyjny RF mikroigłowy FRM-3 zostało wyposażone w dodatkową głowicę RF bipolarną THERMOCOOL. Frakcyjny RF mikroigłowy z dwoma funkcjami został opisany w zakładce opisującej urządzenie:  FRM-2. Trzecia funkcja Radiofrekwencja Bipolarna THERMOCOOL to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie, ułatwiając naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależna od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Głowica posiada system chłodzenia, który utrzymuje naskórek w niskiej temperaturze w zakresie od +10 °C do +5 °C, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko poparzenia. Urządzenie Frakcyjny RF mikroigłowy FRM-3  posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.

FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY

Frakcyjny RF mikroigłowy wykorzystany w kosmetologii jest niezwykle skuteczna i pozwala na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i  ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY
EFEKTY TERAPII

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

specyfikacja  FRM-3

sterowanie:
ekran dotykowy 10 cali
funkcje:
Frakcyjny RF mikroigłowy
Frakcyjny RF mikropunktowa
RF bipolar thermocool
wyposażenie:
głowica THERMONEEDLE +
THERMAGE + THERMOCOOL
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81 pin, 3 nasadki mikropunktowe, trzy nasadki bipolarne
pedał
częstotliwość fali 5 Mhz
moc do 50 W
czas regulowany
od 0,2 do 3 sekund
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 800 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
 obudowa aluminiowa biała
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 30 kg
przenośna 20 kg

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ