URZĄDZENIE

FRM-S2
RF MIKROIGŁOWY + RF THERMAGE

Urządzenie Frakcyjny RF Mikroigłowy jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie: LASER HI-TECH

 • frakcyjny rf mikroigłowy
cena brutto: 36 900 zł.
W cenie jest dostawa oraz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów.

FRM S2

SYNERGIA 4 TECHNOLOGII W 1 URZĄDZENIU

 • mikronakłuwanie: powoduje mechaniczne mikrouszkodzenia w naskórku i skórze właściwej co aktywuje procesy zapalne a następnie stymuluje procesy naprawcze
 • fale radiowe bipolarne: wytwarzają diatermię w skórze dzięki czemu stymulują fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, następuje pogrubienie skóry i jej regeneracja
 • fale radiowe monopolarne dociera głębiej niż fala bipolarna, nawet do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Oprócz głębokości, fala monopolarna wyróżnia się także brakiem nadmiernego rozproszenia energii. Oznacza to, że prawie cała jej siła trafia do komórek i odpowiednich włókien, działając na nie całą swoją mocą.
 • podciśnienie/vacuum: pozwalają na wykonanie skuteczniejszych zabiegów na ciało gwarantuje równomierne nakłuwanie skóry i bezpieczeństwo zabiegu, pozwala na wykonanie zabiegów nawet w trudno dostępnych miejscach, zmniejsza odczucia bólowe.

Frakcyjny RF mikroigłowy FRM-S2 może pracować falą bipolarną lub monopolarną o częstotliwości 2 Mhz. RF mikroigłowy został wyposażony w dwie głowice zabiegowe: RF Mikroigłowa i RF Mikropunktowa tzw. THERMAGE co umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno inwazyjnych jak i tych bezinwazyjnych. Urządzenie zostało wyposażone w dwie technologie fal radiowych: bipolarną dedykowaną do zabiegów na skórze twarzy oraz monopolarną przeznaczoną do zabiegów na ciało.

Zalety urządzenia. Istotną cechą tego urządzenia jest konstrukcja głowicy w której zainstalowano mikrosilnik krokowy, dzięki któremu wysuwanie i wkłuwanie się igieł wgłąb skóry odbywa się płynnie i delikatnie. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pompę ssącą, której podciśnienia regulowane jest liniowo a nie tak jak w innych urządzeniach skokowo. Dużą zaletą jest to, że zasysanie odbywa się wewnątrz głowicy co eliminuje potrzebę zewnątrznej rurki ssącej, która może utrudniać wykonywanie zabiegu. Podciśnienie możemy wyłączyć i pracować tradycyjnie.

Do wyboru mamy dwa tryby pracy: ręczny lub automatyczny. W trybie ręcznym operujemy przyciskiem nożnym, a w trybie automatycznym dzięki inteligentnemu sensorowi wysuw igieł następuje automatycznie po odpowiednim przyłożeniu głowicy do obszaru zabiegowego.

Wszystkie parametry zabiegowe ustawiane są na monitorze, począwszy od wybrania rodzaju głowicy, wielkości nasadki, głębokości wkłucia igieł w zakresie od 0,2 do 4 mm, ustawienia mocy, rodzaju oraz czasu emisji fali radiowej.

Zarówno urządzenie jak i metalowa głowica frakcyjna odznacza się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Pierwsze urządzenie z tego typu głowicą zostało wyprodukowane w roku 2017 i do dziś pracuje w gabinecie naszej klientki: „FAJNY GABINET” w Ząbkach k. Warszawy.

W cenie urządzenia jest 10 nasadek mikroigłowych – do wyboru: 25, 49, 81 igieł oraz trzy nasadki THERMAGE.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

frakcyjny rf mikroigłowy

Nasadki izolowane, nieizolowane, bezigłowe dostępne w wielu rozmiarach

W cenie urządzenia 10 nasadek mikroigłowych oraz 3 nasadki thermage

FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY

Frakcyjny RF mikroigłowy wykorzystany w kosmetologii jest niezwykle skuteczna i pozwala na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i  ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA ZASTOSOWANIE:

 • lifting twarzy i dekoltu
 • niwelowanie blizn i rozstępów
 • fałdy nosowo-wargowe
 • poprawa jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
 • lifting pośladków i ud
 • ujędrnienie skóry brzucha
 • likwidacja cellulitu
 • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • frakcyjny rf mikroigłowy
 • frakcyjny rf mikroigłowy

Frakcyjny RF Mikroigłowy
Efekty terapii

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się napięta.
Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu.
Następuje wówczas stymulacja do powstawania nowego kolagenu, skręcanie i zagęszczanie włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań.
Skóra staje się jędrniejsza, a problemy skórne znikają.

⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA Z SERII FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY ⇐

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ