FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY
MONO I BIPOLARNY
Z ZASYSANIEM

Urządzenie Frakcyjny RF Mikroigłowy jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie:
„LASER HI-TECH”

Ξ Na to urządzenie dajemy 5 lat gwarancji Ξ

Frakcyjny RF mikroigłowy
MONO i BIPOLARNY
z zasysaniem

 • frakcyjny rf mikroigłowy
cena brutto: 38 000 zł.
GWARANCJ 5 LAT
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

URZĄDZENIE „FRM-S2” Z TRZEMA GŁOWICAMI
RF MIKROIGŁOWY + RF THERMAGE + GŁ. CHŁODZĄCA

Frakcyjny RF mikroigłowy FRM-S2 może pracować falą bipolarną lub monopolarną o częstotliwości 2 Mhz. RF mikroigłowy został wyposażony w trzy głowice zabiegowe: RF Mikroigłowa, RF Mikropunktowa tzw. THERMAGE co umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno inwazyjnych jak i nieinwazyjnych, oraz głowicę chłodzącą. Urządzenie ma zainstalowane dwie technologi fal radiowych: bipolarną dedykowaną do zabiegów na skórze twarzy oraz monopolarną przeznaczoną do zabiegów na ciało.

Istotną cechą tego urządzenia jest konstrukcja głowicy w której zainstalowano mikrosilnik krokowy, dzięki któremu wysuwanie i wkłuwanie się igieł wgłąb skóry odbywa się płynnie i delikatnie. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pompę ssącą, której podciśnienia regulowane jest płynnki a nie tak jak w innych urządzeniach skokowo, co umożliwia ustawienie odpowiedniego zassania skóry do nasadki zabiegowej. Dużą zaletą jest to, że zasysanie odbywa się wewnatrz głowicy co eliminuje zakładanie na zewnątrz rurki ssącej, która często przeszkadza w zabiegu. Podciśnienie możemy wyłączyć i pracować tradycyjnie dociskając głowicę do skóry. Do wyboru mamy dwa tryby pracy: ręczny lub automatyczny. W trybie ręcznym operujemy przyciskiem nożnym, a w trybie automatycznym dzięki inteligentemu sensorowi wysuwanie igieł następuje automatycznie w momencie dotknięcia nasadki do skóry. Wszystkie parametry zabiegowe ustawiane są na monitorze, począwszy od wybrania rodzaju głowicy, wielkości nasadki, głębokości wkłucia igieł w zakresie od 0,4 do 4 mm, ustawienia mocy, rodzaju oraz czasu emisji fali radiowej. Do wybotu dwa kolory głowic: biało-srebrna lub czarno-złota.

Zaróno urządzenie jak i metalowa głowica frakcyjna odznacza się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Pierwsze urządzenie z tego typu głowicą zostało wyprodukowane w roku 2017 i do dziś pracuje w gabinecie naszej klientki: „FAJNY GABINET” w Ząbkach k. Warszawy.

Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji tych urządzeń upoważnia nas do udzielania na ten produkt 5 lat gwarancji.

W cenie urządzenia jest 10 nasadek mikroigłowych – do wyboru: 25, 49, 81 igieł oraz trzy nasadki THERMAGE.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

frakcyjny rf mikroigłowy

Cztery rozmiary nasadek mikroigłowych

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

Nasz szkoleniowiec
mgr kosmetolog
Małgorzata krupska

FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY

Frakcyjny RF mikroigłowy wykorzystany w kosmetologii jest niezwykle skuteczna i pozwala na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i  ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA ZASTOSOWANIE:

 • lifting twarzy i dekoltu
 • niwelowanie blizn i rozstępów
 • fałdy nosowo-wargowe
 • poprawa jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
 • lifting pośladków i ud
 • ujędrnienie skóry brzucha
 • likwidacja cellulitu
 • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej
 • frakcyjny rf mikroigłowy
 • frakcyjny rf mikroigłowy

Frakcyjny RF Mikroigłowy
Efekty terapii

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta.
Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu.
Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań.
Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.

⇒ ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA FRAKCYJNY RF MIKROIGŁOWY ⇐

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ