LASER ERBOWO YAGOWY FOTON 4 D

Laser Erbowo Yagowy FOTON 4D  ER:YAG”, to najbardziej zaawansowane urządzenie z systemem laserowym, które rozwiąże wielu problemów skóry podczas jednej wizyty. Laser Erbowo Yagowy ma w jednym urządzeniu dwie metody – ablacyjne fotoodmładzanie oraz frakcjonowanie umożliwiając w ten sposób osiągnięcie rewolucyjnego efektu odmładzania, za pomocą jednej procedury.

Laser Erbowo Yagowy FOTON 4D ER:YAG to kombinacja lasera ER:YAG i ND:YAG
wyposażony w cztery głowice: frakcyjną i FOCUSED 2940 nm + frakcyjną i FOCUSED 1064 nm.

foton 4d

CENA BRUTTO: 225 000 zł.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu. Wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

Laser Erbowo Yagowy FOTON 4D jest wyposazony w cztery głowice: głowica laserowa ER:YAG frakcyjna, głowica laserowa ER:YAG z wiązką skupioną tzw. FOCUSED z trzema końcówkami: 3 mm, 5 mm, 7 mm,  głowice ND:YAG LONG PULSE frakcyjna oraz głowice ND:YAG LONG PULSE z wiązką skupioną tzw. FOCUSED.  Umożliwia to wykonanie następujących zabiegów:

 1. Laserowy lifting powiek SmoothEye. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych.
 2. Zabieg LIPLASER szybki i bezpieczny sposób na odmłodzenie ust, delikatne powiększenie rozmiaru oraz poprawienie kształtu ust bez iniekcji i implantacji wypełniaczy.
 3. Frakcjonowanie ER:YAG – Resurfacing, polega na kontrolowanym tworzeniu setek tysięcy mikrouszkodzeń skóry otoczonych zdrową, nieuszkodzoną skórą. Efektem jest lifting, spłycania zmarszczek, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów
 4. Peeling Laserowy, usunięcie wierzchniej warstwy naskórka za pomocą wiązki lasera Er:YAG. Dzięki szeregowi ustawień oraz parametrów możemy weryfikować głębokość złuszczanego naskórka, a także intensywność zabiegu.
 5. Lifting SMOOTH– pełne odmłodzenie: odświeżenie, wygładzenie i perfekcyjny koloryt skóry.
 6. Endolifting – zabieg polegający na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Daje efekt ujędrnienia i napięcia skóry, a przy tym wypełnienia bruzd i zmarszczek – bez zastosowania wypełniaczy.
 7. PIANO FOTON – bardzo mocny i głęboki lifting Laserowy, który z powodzeniem stosujemy przy odmładzaniu, napinaniu i ujędrnianiu skóry na twarzy i ciele. Tryb PIANO wykorzystuje ultradługie impulsy lasera Nd:YAG, która gwarantuje najbezpieczniejsze procedury zabiegowe. Podczas zabiegu PIANO LASEREM nagrzewamy tkanki poprzez skoncentrowane podskórne ultradługie impulsy przesyłane światłem lasera Nd:YAG prowadząc do modelowania owalu twarzy oraz ujędrniania skóry na ciele. Przegrzanie do 42°C prowadzi do odbudowy rozciągniętych już włókien podporowych skóry, ale także pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych kolagenu i elastyny, gwarantując tym samym efekt nieoperacyjnego liftingu i napięcia skórze bez okresu rekonwalescencji.
 8. Laserowe usuwanie przebarwień skóry polega na złuszczaniu kolejnych warstw skóry, w których znajduje się przebarwienie. Wiązka lasera usuwa melasmy, ostudy, piegi i wszelkie zmiany barwnikowe położone w wierzchnich warstwach skóry.
 9. Laserowe leczenie trądziku pospolitego ukierunkowane jest na redukcję łojotoku, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. W leczeniu trądziku różowatego laseroterapia skoncentrowana jest na obkurczeniu naczynek krwionośnych umożliwiając tym samym redukcję rumienia.
 10. Laserowe usuwanie blizn i rozstępów to terapie skojarzone, wykorzystując moc laserów Nd: YAG i Er: YAG. Dają lepsze efekty, ponieważ oddziałują wielokierunkowo na różne  struktury, tworzące blizny czy rozstępy.
 11. Usuwanie zmian skórnych laserem polega na stopniowym, warstwowym odparowaniu tkanki (ablacji)  za pomocą energii światła zawartej w wiązce laserowej.
 12. LaserNd:Yag do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
 13. FOTON 4D posiada tryb rozpuszczania tłuszczu. Ten tryb rozpuszczania tłuszczu może oddziaływać na wiele partii ciała, uzyskując efekt wyszczuplenia i liftingu twarzy. Może skutecznie poprawić podwójny podbródek, wyeliminować nadmiar tłuszczu na twarzy, a także wyeliminować nadmiar tłuszczu na brzuchu, udach, ramionach itp., aby uzyskać efekt wyszczuplający.
foton 4d

Niekwestionowaną zaletą lasera erbowo yagowego jest możliwość uzyskania spektakularnych efektów w sposób nieinwazyjny i bez rekonwalescencji – Pacjent po wielu zabiegach laserowych niemal od razu może powrócić do codziennych obowiązków.

        SPECYFIKACJA
Typ lasera: ER:YAG + ND:YAG
Moc 60 W
Energia 100 J/cm²
Dł. fali 2940 nm i 1064 nm
Pole działania impulsu: 0,2~0,05 mm²
Głębokość ablacji: do 2,5mm
Energia impulsu: 4 do 250 mJ
Pole skanowania: 20 mm x 20 mm
Zasilanie 230 V, 50 Hz, 2000 W
Wymiary 65 x 48 x 117 cm
Waga 60 kg

Laser erbowo yagowy Foton 4D Er:Yag wykorzystuje dwa lasery o różnych długościach fali w ramach tego samego zabiegu. Pierwszy laser „ER-YAG” celuje w głębsze warstwy skóry, a drugi laser „ND:YAG” w warstwy powierzchniowe. Laser o podwójnej długości fali jest bezpieczny i nie uszkadza skóry wokół obszaru zabiegowego. Łączy lasery ablacyjne i nieablacyjne w celu zwalczania oznak starzenia, takich jak zmarszczki, drobne linie, plamy starcze, nierówna tekstura skóry itp. Laser Nd:YAG  perfekcyjnie wspomaga działanie ablacyjne lasera Er:YAG.  Po przez głęboką penetrację skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Jednorodna absorpcja w skórze i niska absorpcja w melaninie gwarantują bezpieczeństwo stosowania na wszystkich rodzajach skóry.
Reasumując: laser Erbowo Yagowy emituje falę o długości zgodnej z maksymalnym poziomem absorpcji wody. Ponieważ woda pochłania energię wiązki lasera, dochodzi do natychmiastowego odparowania wody, niezwykle szybkiej ablacji naskórka i efektywnego gojenia się skóry. Wpływa to na zredukowanie ryzyka poparzeń, a także na krótszy czas rekonwalescencji w porównaniu z zabiegami wykonanymi laserem CO2.

Zastosowanie lasera erbowo-yagowego to gwarancja ogromnej skuteczności zabiegu, z jednoczesnym zminimalizowaniem efektów ubocznych terapii oraz skróceniem czasy rekonwalescencji po zabiegu.

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ