LASER FRAKCYJNY CO2

Urządzenie laser frakcyjny Co2 „FOTON” jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Nasz laser frakcyjny ma najwyższą moc, szeroki zakres parametrów i funkcji oraz  precyzyjne sterowanie zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów a niezawodność i długi okres eksploatacji zapewnia najwyższy standard klasy PREMIUM.

Laser frakcyjny
FOTON 60W

CENA BRUTTO:
98 000 zł.

Laser frakcyjny
FOTON 40w

CENA BRUTTO:
78 000 zł.

Laser frakcyjny CO2 „FOTON” to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn.
Laser frakcyjny wykonujemy na życzenie w wersji: „FOTON 60W” o mocy 60 wat i „FOTON 40W” o mocy 40 wat.
Przede wszystkim głębokie frakcyjne działanie naszego lasera znakomicie pobudza komórki do odbudowy i bez wątpienia pomaga likwidować niedoskonałości skóry. Dzięki swojej wysokiej mocy i niezawodności cieszy się uznaniem w ponad 200 klinikach i gabinetach medycyny estetycznej.

Ablacja skóry z wykorzystaniem naszego lasera CO2 jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. W związku z tym bezpiecznie i delikatnie usuwamy różnorodne zmiany skórne na poziomie naskórka i skóry właściwej. możemy doprowadzić do pełnej ablacji lub tylko resurfacingu. Możemy pracować w dużym zakresie głębokości ablacji od 0,1 do 2,5 mm na różnych powierzchniach do 20×20 mm w konfiguracji skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia.

Laser frakcyjny – cena
obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Ze względu na to, że jako producent laserów posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Laser frakcyjny CO2 – zakres zabiegów frakcyjnych:

Laser frakcyjny CO2 umożliwia:

  • lifting i usuwanie zmarszczek
  • dekoloryzacja skóry i pigmentacji
  • wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów
  • usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych
  • wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu
  • redukcja uszkodzeń słonecznych
  • usuwania  zmian skórnych
  • rewitalizacja pochwy

 

Laser frakcyjny – zakres zabiegów chirurgicznych:

Laser frakcyjny CO2 do zabiegów chirurgicznych

Laser CO2 wyposażamy w specjalną końcówkę do cięcia i wypalania. Dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych z pewnością zyskają Państwa zainteresowanie. W przeciwieństwie do większości laserów na rynku, w których maksymalna moc osiąga zaledwie 30 wat, nasz 40-sto lub 60-cio watowy laser frakcyjny może głębiej wykonywać nacięcia i usuwać przerosty tkanek. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki lekkiemu przegubowemu ramieniu z zainstalowanym czerwonym światłem lasera pilotującego – tzw. pilota. Jego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser frakcyjny nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne. Zmniejsza poziom uszkodzeń tkanek okolicznych, niwelując doznania bólowe. W związku z tym zabiegi operacyjne mogą być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów. Podsumowując, nasz laser frakcyjny z pewnością uzyska znakomite efekty w zabiegach:

  • wycinanie brodawek, torbielaków łojowych
  • usuwanie znamion naskórkowych, ziarniaków twarzy, naczyniaków chłonnych, nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym
laser frakcyjny co2
laser frakcyjny co2

Laser frakcyjny – zakres zabiegów ginekologicznych

Prawdopodobnie naszym laserem zainteresujemy również ginekologów. Zainstalowaliśmy funkcję rewitalizacji pochwy z kompletem końcówek zabiegowych, które umożliwią wykonanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów: wysiłkowe nietrzymanie moczu, suchość bądź luźność pochwy, przerost warg sromowych mniejszych, blizny i zrosty powstałe po nacięciu krocza.

Laser frakcyjny CO2
szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.
Pokaz zabiegów laserowych u naszej klientki w Warszawie

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ