PLASMA SKIN

zimna plazma – plazma azotowa

PLASMA SKIN – zimna plazma to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko zwane zimną plazmą lub plazmą azotową. Zabieg polega na kontrolowanym odparowaniu tkanki iskrą elektryczną wytwarzaną przez prąd o wysokiej częstotliwości. W trakcie zabiegu igła nie dotyka skóry, znajduje się ona w niewielkiej odległości od miejsca poddanego zabiegowi tak aby wywołać łuk elektryczny. Łuk elektryczny rozgrzewa cząsteczki azotu znajdujące się w powietrzu, które przypalają skórę, stąd często zimną plazmę nazywamy plazmą azotową.

Zabieg plazmą azotową umożliwia osiąganie widocznych rezultatów odmłodzenia skóry w sposób małoinwazyjny, bez konieczności użycia skalpela. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji pacjenta po zabiegu. Urządzenie wykorzystywane jest przede wszystkim w rozwiązywaniu problemu wiotkości skóry, usuwaniu blizn czy rozstępów i redukcji zmarszczek wokół oczu, uszu czy ust.

zimna plazma

Zimna plazma może być zainstalowana jako dodatkowa funkcja we wszystkich naszych urządzeniach.
Zobacz zastosowanie w platformach zabiegowych.

Zimna Plazma – możliwości zabiegowe

Zastosowanie Plasma Skin:

  • podnoszenie górnej powieki (bleferoplastyka)
  • spłycanie zmarszczek, blizn, rozstępów
  • usuwanie brodawek, włókniaków, znamion, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych

Cena brutto: 9 900 zł.

Pod wpływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki, które odpadają samoistnie po ok 5-7 dniach. Można je zatuszować makijażem, stąd praktycznie nie jesteśmy wyłączeni z codziennych obowiązków. Efekty zabiegu są widoczne od razu, i stopniowo w ciągu 7-10 dni uzyskujemy efekt ostateczny. Po zabiegu skórę należy chronić przed promieniowaniem słonecznym przez okres 2-3 tygodni.

Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki, znamiona oraz leczenie blizn i rozstępów.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów Plasma

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.
SPRAWDŹU ŻRÓDŁA – GABINET KOBIETERIA

  FINANSOWANIE:  KREDYT  czy  LEASING ?

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ