PLATFORMY MILISEKUNDOWE

PLATFORMA LASEROWA „QUALITY-110”
LASER Nd:Yag nanosekundowy i milisekundowy + RF MIKROIGŁOWA + E-SHR + E-LIGHT 
CENA BRUTTO: 95 000 zł.

Laser Nd:Yag nanosekundowy i milisekundowy posiada bardzo wysoką energię wiązki światła do 2000 mJ/cm2 i czasy inpulsów 10 ns i 40 ms. Emituje cztery długości światła laserowego: 532/755/1064/1320 nm. Laser jest przeznaczony do zabiegów:
* usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
* peeling węglowy
* usuwanie naczynek krwionośnych 
* usuwanie rumienia
* usuwanie przebarwień
* wspomaganie leczenia trądziku
* leczenie grzybicy paznokci
* usuwanie brodawek i zmian skórnych

Zestaw zawiera: cztery filtry i tubę powiększającą (zoom optyczny) do ustawiania wielkości plamki od 0 do 9 mm oraz okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

 

Dodatkowe funkcje RF frakcyjna mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi oraz RF bipolarna z chłodzenie skóry tzw. THEMOCOOL umożliwiają przeprowadzenie wielu zabiegów, wśród których wymienić można między innymi zabiegi regenerująco-odmładzające, redukcja rozstępów i ujędrnianie tkanki. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.

Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle” – gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu.

Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 81 igieł.

 

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA LASERA ND:YAD

System pracy nanosekundowy impulsowy.
Długości fali światła laserowego: 532, 1064, 1320 nm
Filtr 755 nm do resurfacing skóry
Energia impulsów regulowana od 10 do 2000 mJ
Czas impulsów: 10 ns
Częstotliwość impulsów ustawiana od 1 do 6 Hz
Powierzchnia działania światła ustawiana tubą ogniskującą od 0,1 do 6 mm
Celowanie czerwoną diodą 640 nm, 5V
Sterowanie na ekranie kolorowym 8 cali
Zestaw zawiera okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA I BIPOLARNA:

Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz
Moc fali RF do 50 W
Czas emisji regulowany od 0,2 do 3 sekund
Regulacja głębokości wkłucia od 0,3 do 3 mm
Nasadki mikroigłowe izolowane 49 igieł – 10 sztuk
Nasadki mikroigłowe nie izolowane 81 igieł – 10 sztuk

Funkcje E-SHR I E-LIGHT  są innowacyjne pod względem wdrożonej technologii i funkcyjności: wielozadaniowe, wyposażone w najnowocześniejsze głowice zabiegowe, daje najwięcej możliwości zabiegowych i są jedynym tego rodzaju urządzeniem na Europejskim rynku. Głowice E-light i E-SHR są wykonane w technologii: Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą w terapii światłem impulsowym. Posiada wysokie parametry techniczne:
* moc generatora impulsów światła 2000 Wat
* moc fali radiowej 50 Wat
* częstotliwość RF 5 Mhz.
Urządzenie posiada profesjonalny system sterowania dla lekarzy i kosmetologów z programowaniem mikroprocesorowym na dziesięciocalowym ekranie dotykowym.

Funkcja E-light pracuje w systemie VPL (zaprogramowane pojedynce impulsy) lub IN MOTION (szybkie impulsy do 10 na sekundę). Wyposażona jest w osiem filtrów, które umożliwiają wykonanie zabiegów:

1. 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze oraz do termoliftingu.
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej.
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry.
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry.
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji.
6. 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Funkcja E-SHR. Jest to najlepszą metodą fotodepilacji. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła impulsowego, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Po przez emitowanie szybkich impulsów światła i fali radiowej ( do 10 impulsów na sekundę) wytwarzane jest ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów niszcząc je. Technologia E-SHR pozwala na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL z pojedynczymi impulsami lub E-SHR z szybkimi impulsami. Zarówno w systemie E-light VPL jak i E-SHR parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.
Pracy urządzeń serii „EPIL” zarówno w systemie VPL jak i IN MOTION  umożliwia nie tylko skuteczniejszą epilację ale również szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji.

PARAMETRY ZASILANIA:

Maksymalny pobór mocy: 1000 W
Zasilanie: 220 – 240 V, 50 Hz, 5A
Wymiary wersji przenośnej: 20 x 35 x 50 cm, waga: 20 kg
Wymiary wersji stacjonarnej: 35 x 30 x 105 cm, waga: 35 kg
Zestaw zawiera okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

Laser może być wyposażony w funkcję Plasma Skin (koszt 5000 zł). Funkcja jest przeznaczona do zabiegów głębokiego liftingu skóry. Urządzenie wytwarza łuk elektryczny.
To właśnie plazma azotowa powoduje miejscową sublimację naskórka. Wskazaniem do zabiegów z wykorzystaniem plazmy azotowej jest lifting okolicy oka (blefaroplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów. Urządzenie plazmowe posiada najwyższe parametry techniczne, Certyfikat skuteczności i bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
* moc plazmy: 150 Wat
* częstotliwość impulsów: 200 kHz
* napięcie zasilania: 230 -240 V, 50-60 Hz
* chłodzenie generatora: wentylator 230V, 0,5 A
* regulacja mocy ciągłej: od 0 do 150 Wat
* uchwyt z wymiennymi igłami ze stali chirurgicznej
Wskazania:
– Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej,
– Lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek),
– Lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu,
– Lifting okolicy pępka,
– Rozstępy,/span>
– Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik,
– Blizny potrądzikowe,
– Blizny i bliznowce
– Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne),
– Brodawki.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<