Plasma Skin

Plasma Skin to urządzenie do zabiegów chirurgii nieablacyjnej. Wykorzystuje ono zjawisko elektrofulguracji, które polega na kontrolowanym odparowaniu tkanki iskrą elektryczną wytwarzaną przez prąd o wysokiej częstotliwości. Metoda ta nie powoduje uszkodzenia tkanek otaczających zmianę poddawaną leczeniu. Zabieg jest bezpieczny i nie prowadzi do stanu zapalnego, krwawienia, poparzeń czy nerkozy.

Plasmę Skin możemy zainstalować jako dodatkową funkcję w innych naszych urządzeniach.
Zobacz zastosowanie w platformach zabiegowych.

Możliwości zabiegowe Plasma Skin

Zastosowanie Plasma Skin:

  • podnoszenie górnej powieki (bleferoplastyka)
  • spłycanie zmarszczek, blizn, rozstępów
  • usuwanie brodawek, włókniaków, znamion, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pourazowych

Cena brutto: 9 900 zł.

Pod wpływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki, które odpadają samoistnie po ok 5-7 dniach. Można je zatuszować makijażem, stąd praktycznie nie jesteśmy wyłączeni z codziennych obowiązków. Efekty zabiegu są widoczne od razu, i stopniowo w ciągu 7-10 dni uzyskujemy efekt ostateczny. Po zabiegu skórę należy chronić przed promieniowaniem słonecznym przez okres 2-3 tygodni.

Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki, znamiona oraz leczenie blizn i rozstępów.

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów Plasma

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ