WERSJE LASERÓW ND-YAG

Urządzenia laser Nd Yag są produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.
Laser Nd Yag wyposażamy w najmocniejsze generatory impulsowe o mocy 800 Wat.
Uzyskujemy moc szczytową w punkcie 3,5 GW przy maksymalnej energii 2000 mJ i czasie impulsów 450 ps.

Zapraszamy na prezentację gdzie zaprezentujemy wyjątkowe możliwości produkowanych przez nas laserów.

Laser podwójny
„PIKO-NANO SEKUNDOWY”
wersja mobilna cena brutto: 45 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 44 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

wersja mobilna na kółkach i przenośna

ZOBACZ OPIS

Laser milisekundowy
„LONG PULSE”
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

wersja mobilna na kółkach

ZOBACZ OPIS

Laser naczyniowy selektywny
„ND:YAG + PDL”
wersja mobilna cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 93 000 zł.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

wersja mobilna na kółkach

ZOBACZ OPIS

POLSKI PRODUKT • CERTYFIKAT CE • GWARANCJA • SERWIS MOBILNY

LASER PIKO-SEK
RESURFACING

Laseroterapia z wykorzystaniem lasera ND-YAG jest obecnie najbardziej popularną metodą radzenia sobie z zaburzeniami tekstury skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, rozlanymi plamami melaninowymi, zmianami barwnymi i naczyniowymi. Laser ND-YAG jest najskuteczniejszy do usuwania niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego. Kluczowymi czynnikami, warunkującymi efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera ND-YAG, są długość fali i czas trwania impulsu potrzebny do wytworzenia odpowiedniej temperatury. Dlatego stworzyliśmy dla Państwa lasery z trzema systemami pracy:

PIKO + NANO + MILI SEKUNDOWE

gabinet kosmetologii estetycznej HAGENA
mgr Aleksandra Owczarska-Jaśniak
LASER PIKO-SEK
PEELING WĘGLOWY

Laser pikosekundowy o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach jest znakomity do usuwania pigmentu, przebarwień i resurfacingu, laser nanosekundowy ma zastosowanie w terapii trądziku i grzybicy paznokci oraz usuwaniu brodawek i zmian skórnych natomiast do usuwania naczynek krwionośnych najlepsze rezultaty uzyskamy laserem milisekundowym tzw. LONG PULSE.  Duże naczynka zwłaszcza na udach i nogach skutecznie usuniemy laserem selektywnym „Nd:Yag + PDL”. Lasery te wyposażamy w cztery długości światła: 532, 755, 1064 i 1320 nm. Lasery wykonujemy w wersji mobilnej na kółkach i przenośnej w małych skrzynkach o wadze do 15 kg.

Możliwości zabiegowe lasera ND-YAG

– usuwanie plam posłonecznych
– usuwanie przebarwień
– usuwanie brodawek i zmian skórnych
– zamykanie naczynek na twarzy i ciele o średnicy do 5 mm
– usuwanie naczyniaków gwiaździstych
– usuwanie punktów rubinowych
– resurfacing twarzy
peeling węglowy
– leczenie grzybicy paznokci
– usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego

Laser naczyniowy
„LONG PULSE”
ND:YAG

Do krzepnięcia krwi wewnątrz naczynia dochodzi w temperaturze powyżej 70 st. C. Najlepsze efekty zapewni więc laser, generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można regulować w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Laser MILISEKUNDOWY „Long Pulse” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i naczynka krwionośne. W laserze zainstalowano dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 70 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 68 000 zł.
kontakt:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Laser naczyniowy
„SELEKTYWNY”
ND:YAG + PDL

Laser selektywny jest laserem podwójnym, zawiera  laser Nd Yag  o głębokiej podczerwieni 1064 nm i laser PDL o intensywnie żółtym zabarwieniu 480 nm. Obydwie długości fali są emitowane w jednej laserowej wiązce światła. Wiązka lasera Nd:Yag o długości 1064 nm charakteryzuje się tym że ma głęboką penetrację w głąb tkanek co umożliwia dotarcie do głęboko położonego naczynia. Wiązka lasera PDL o długości 480 nm działa płycej i zamyka naczynka powierzchowne. Światło generowane przez laser Nd:Yag + PDL charakteryzuje się bardzo wysokim powinowactwem do hemoglobiny. Możemy przy użyciu jednego lasera zamykać jednocześnie naczynka powierzchowne i głębokie uzyskując szybsze i lepsze efekty. Aby wiązka promieniowania była wystarczająco skuteczna do zamknięcia naczynia musi mieć odpowiednią energię. Najlepsze efekty uzyskamy gdy generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi od 10 do 50 J/cm2.
Laser WYSOKOSELEKTYWNY ND:YAG+PDL stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi: usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i duże naczynka krwionośne. W laserze wiązka światła emitowana jest soczewkami skupiającymi – ZOOM powiększający punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag

wersja mobilna cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 93 000 zł.
kontakt:
+48502339374, +48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

Laser pikosekundowy  podwójny
PIKO i NANO SEKUNDOWY

Laser o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach światła jest laserem nowej generacji, w którym  energia światła nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. W laserze tym instalujemy również tryb pracy nanosekundowy, który rozszerza zakres zabiegów o : wspomaganie leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laser pikosekundowy stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 400 psa dla funkcji nanosekundowej 10 ns.
Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 45 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 44 000 zł.
kontakt:
+48 502339374
+48 516829223
kontakt@laserhitech.pl

Trzy lasery w jednym PIKO-NANO-MILI
„QUALITY – 2”

Wszechstronny laser wielozadaniowy do przeprowadzania wszystkich możliwych zabiegów laserowych  Nd:Yag z funkcjami: PIKO + NANO + MILI

 1. LASER PIKOSEKUNDOWY przeznaczony jest do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień, peeling węglowy. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego.
 2. LASER NANOSEKUNDOWY wykorzystywany jest do peelingu węglowego, wspomaga leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwania brodawek i zmian skórnych.
 3. LASER MILISEKUNDOWY „LONG PULSE” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, naczynia o średnicy do 5 mm. W laserze zainstalowano dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm.

Zastosowano dwie głowice:
1. Do lasera ND:YAG Piko i Nano sekundowego zastosowano głowicę emitującą światło o energii regulowanej 10-2000 mJ/cm2 i czasem impulsów 10 ns oraz cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm.
2. Do lasera ND:YAG milisekundowego zastosowano głowicę, która generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 10 do 60 ms ms. Maksymalna energia w punkcie wynosi do 50 J/cm2.
Obydwie głowice posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym.

 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
 • laser nd yag
wersja mobilna cena brutto: 95 000 zł.
wersja przenośna cena brutto: 93 000 zł.
kontakt:
+48502339374
kontakt@laserhitech.pl

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny – posiadamy zapas części zamiennych.

Platformy na bazie lasera ND-YAG – serii QUALITY

Laser Nd-Yag może być połączony z innymi technologiami w jednym urządzeniu. Dzięki temu można znacznie zwiększyć atrakcyjność oferty zabiegowej w gabinecie, stawiając w nim jeden, wielofunkcyjny „kombajn kosmetyczny”.
Na indywidualne zamówienia produkujemy zaawansowane platformy serii „QUALITY” oparte na laserze Nd-Yag, z wieloma opcjami konfiguracji:

 • RF MIKROIGŁOWA
 • LASER Nd-Yag PIKO
 • Laser Nd-Yag NANO
 • Laser Nd-Yag MILI (LONG PULSE)
 • RF THERMOCOOL
 • PLASMA SKIN
laser nd yag

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów laserem ND-YAG

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ