LASER Nd:Yag stara wersja

Laser Nd:Yag Long Pulse to najskuteczniejsze urządzenie laserowe do zamykania pojedynczych naczynek krwionośnych.
Laser Nd:Yag PIKO-SEK stosujemy do skutecznego usuwania tatuażu i makijażu pemenentnego .
Laser Nd:Yag znajduje zastosowanie do peelingu węglowego, leczenia grzybicy paznokci, usuwania brodawek i zmian skórnych.
Nasz lasery Nd:Yag mogą być łączone w platformy wielofunkcyjne z systemem pracy pikosekundowym, nano i milisekundowym oraz z funkcjami: E-ligh, E-SHR, RF mikroigłowa, RF Thermocool, ultradźwięki, mikroprądy dansonwal i plasma skin, vacuum i mikrodremabrazja diamentowa. Konfiguracja funkcji jest dowolna, dostosujemy się do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

LASER Nd Yag Pikosekundowy

“PIKO-SEK” laser Nd Yag pikosekundowy w wersji stacjonarnej i przenośnej. Technologia pikosekudowych impulsów umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn

Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm tak zwany plaster miodu stosowany do resurfacingu skóry… więcej informacji

Cena brutto: wersja mobilna – 29 000 zł.,
wersja stacjonarna – 29 900 zł.   

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<


LASER Nd:Yag DO ZAMYKANIA NACZYNEK

“MAXIM LONG” został wyposażony w system pracy milisekundowy z regulacją czasu impulsów od 10 do 50 ms. Laser emituje wiązkę światła laserowego o energii do 200 J/cm2. Pozwala to na skuteczne zamykanie naczynek o wielkości 3-5 mm.

W laserze Nd Yag zainstalowano dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe.

Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych.

Cena brutto:  65 900 zł.            oferta –pobierz pdf.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<


LASERY ND:YAG SERII „QUALITY” z możliwością samodzielnego wyboru zainstalowanych funkcji.

Mamy wybór z pośród następujących funkcji:
1. Laser Nd:Yag pikosekundowy.
2. Laser Nd:Yag nanosekundowy.
3. Laser Nd:Yag milisekundowy – Long Pulse.
4. RF mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi.
5. RF mikropunktowa.
6. RF bipolarna z chłodzeniem skóry – Thermocool – trzy nasadki do twarzy, pod oczy i do ciała.
7. RF multipolarna do redukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach.
8. Światło impulsowe E-light z systememVPL i  IN MOTION.

9. Światło impulsowe E-SHR z systemem VPL i IN MOTION.
10. Plazma Skin.
11. Mikroprądy – Darsonwal
12. Vacuum z falami radiowymi
13. Mikrodremabrazja diamentowa

Jest to laser wielosystemowy. W zależności od wybranych funkcji laser może emitować impulsy piko, nano lub mili sekudowe. Ma możliwość wyboru czterech filtrów: 532, 755, 1064 i 1320 nm. Laser emituje bardzo wysoką energię do 2000 mJ, dzięki czemu ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.
Zakres terapii laserem Nd:Yag “QUALITY”: system pikosekundowy umożliwia usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony i odcienie tych kolorów, peeling węglowy, usuwanie przebarwień i plam posłonecznych, resurfacing skóry. Systemem pracy nanosekundowym możemy usuwać bardzo drobne naczynka (pajączki) a systemem milisekundowym większe naczynka na twarzy i nogach do 3 mm. Laserem możemy również leczyć trądzik i grzybicę paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające, usuwać brodawki i zmiany skórne. Dodatkowe funkcje RF Bipolarna i RF Mikroigłowa pozwalają rozszerzyć możliwości lasera o zabiegi odchudzające, leczenia rozstępów i  ujędrniania tkanki oraz zabiegi odmładzające. Plazma Azotowa to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej. Zakres terapii funkcjami E-light i E-SHR opisujemy poniżej przy urządzeniach z tymi funkcjami.

Urządzenia „QUALITY” wyposażone maksymalnie w 13 funkcji mogą być dowolnie skonfigurowane i zainstalowane na każdym etapie eksploatacji.

SKOMPONUJ WŁASNE URZĄDZENIE – WYBIERZ ILOŚĆ FUNKCJI I GŁOWIC – WYŚLEMY OFERTĘ Z CENĄ.
tel. 502339374,  516829223, e-mail:laser@laser3000.pl


PROPONOWANE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE


LASER „QUALITY-10”

Laser Nd:Yag Q-switch nanosekundowy występuje w wersji mobilnej – waga 15 kg i stacjonarnej – waga 25 kg. Posiada bardzo wysoką energię wiązki światła do 2000 mJ/cm2 i czas inpulsów 10 ns. Emituje cztery długości światła laserowego: 532/1064/1320 nm. Laser jest przeznaczony do zabiegów:
* usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego
* peeling węglowy

* usuwanie drobnych naczynek krwionośnych (pajączków)
* usuwanie rumienia
* usuwanie przebarwień

* wspomaganie leczenia trądziku
* leczenie grzybicy paznokci
* usuwanie brodawek i zmian skórnych

specyfikacja                                oferta pobierz pdf. 

Cena brutto wersja mobilna: 21 000 zł.
Cena brutto wersja stacjonarna: 21 900 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-20”

DWIE FUNKCJE: LASER Nd:Yag nanosekundowy + RF mikroigłowa

Laser Nd:Yag Q-switch nanosekundowy występuje w wersji mobilnej – waga 15 kg i stacjonarnej – waga 25 kg.
Laser “QUALITY-10” opisany powyżej, wyposażono w dodatkową funkcję: RF frakcyjna mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Tak wyposażony laser umożliwia przeprowadzenie wielu zabiegów, wśród których wymienić można między innymi zabiegi regenerująco-odmładzające, redukcja rozstępów i ujędrnianie tkanki, peeling węglowy, usuwanie przebarwień, usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego, usuwanie drobnych naczynek (pajączków) i rumienia, usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laserem możemy również wspomagać leczenie trądziku oraz grzybicy paznokci… specyfikacja                   oferta pobierz pdf.

Cena brutto wersji mobilnej: 38 900 zł
Cena brutto wersji stacjonarnej: 39 900 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-30”

TRZY FUNKCJE: LASER Nd:Yag nanosekundowy + RF MIKROIGŁOWA + RF THERMOCOOL + dodatkowa funkcja PLASMA SKIN na życzenie.

Laser Nd:Yag Q-switch nanosekundowy występuje w wersji stacjonarnej – waga 30 kg, w kolorze białym lub czarnym.
Laser “QUALITY-20” opisany powyżej został wzbogacony o dodatkową funkcję: RF bipolarna z chłodzenie skóry tzw. THEMOCOOL. Laser bardzo dobrze sprawdzi się w każdym gabinecie medycyny estetycznej. Umożliwia przeprowadzenie szeregu zabiegów, wśród których wymienić można między innymi zabiegi regenerująco-odmładzające, redukcja rozstępów i ujędrnianie tkanki, peeling węglowy, usuwanie przebarwień, usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego, usuwanie drobnych naczynek (pajączków) i rumienia, usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laserem możemy również wspomagać leczenie trądziku oraz grzybicy paznokci. Funkcja RF bipolar umożliwia wykonanie terapii odchudzającej i odmładzającej, zabiegi usuwania rozstępów oraz ujędrniania tkanki. Dodatkowa funkcja Plazma Skin to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej…
specyfikacja                      oferta pobierz pdf.

Cena brutto bez plasmy: 41 900 zł., cena z plasmą 46 900 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-40” trzy funkcje

LASER Nd:Yag nanosekundowy i milisekundowy + RF MIKROIGŁOWA 

Laser został wyposażony w dwa systemy pracy: nanosekundowy i milisekundowy do zamykania naczynek oraz funkcję RF mikroigłowa. Laser umożliwia przeprowadzenie szeregu zabiegów, wśród których wymienić można między innymi zabiegi regenerująco-odmładzające, redukcja rozstępów i ujędrnianie tkanki, peeling węglowy, usuwanie przebarwień, usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego. System milisekundowy umożliwia skuteczne usuwanie naczynek i rumienia, usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laserem możemy również wspomagać leczenie trądziku oraz grzybicy paznokci…
więcej informacji                             

oferta pobierz pdf.

Cena brutto: 48 900 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-50” sześć funkcji

LASER Nd:Yag nanosekundowy + laser Nd:Yag milisekundowy do naczynek + RF MIKROIGŁOWA + RF THERMOCOOL + E-LIGHT + E-SHR

Laser Nd:Yag Q-switch nanosekundowy występuje w wersji stacjonarnej – waga 40 kg, w kolorze białym lub czarnym.
Laser “QUALITY-40” opisany powyżej został wzbogacony o dodatkowe funkcje: E-light i E-SHR. Laser umożliwia przeprowadzenie szeregu zabiegów, wśród których wymienić można między innymi zabiegi regenerująco-odmładzające, redukcja rozstępów i ujędrnianie tkanki, peeling węglowy, usuwanie przebarwień, usuwanie tatuażu oraz makijażu permanentnego, usuwanie drobnych naczynek (pajączków) i rumienia, usuwanie brodawek i zmian skórnych, wspomaganie leczenia trądziku oraz grzybicy paznokci. Funkcja E-light i E-SHR w technologii Electro-Optical-Synergy to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą w terapii światłem impulsowym…
więcej informacji

Cena brutto: 69 900 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-60” 

Dwa lasery w jednym: pikosekundowy i nanosekundowy.
Technologia pikosekudowych impulsów umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Laserem pikosekundowym możemy skutecznie usuwać tatuaż i makijaż permanentny w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia. Technologię nanosekundową stosujemy do peelingu węglowego, usuwania drobnych naczynek krwionośnych (pajączków), wspomaganie leczenia trądziku, leczenie grzybicy paznokci, usuwanie brodawek i zmian skórnych oraz resurfacing skóry..
. więcej informacji

Laser z jedną – cena brutto: 35 000 zł.
Laser z dwiema głowicami – cena brutto:39 900 zł.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl


LASER „QUALITY-70” WIELOZADANIOWY
LASERY Z TRZEMA SYSTEMAMI PRACY:
* pikosekundowy
* nanosekundowy
* milisekundowy

Połączenie trzech systemów pracy umożliwia wykonanie jednym laserem wszystkich zabiegów laserowych.
Technologia pikosekudowych impulsów umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Technologia milisekundowa przeznaczona jest do usuwania naczynek na twarzy i nogach do 3 mm.

Zakres terapii trzema laserami: usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia, peeling węglowy, usuwanie naczynek krwionośnych do 3 mm, rumienia, przebarwień i plam posłonecznych. Możemy również usuwać brodawki i zmiany skórne, leczyć trądziku i grzybicę paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające – resurfacing skóry… więcej informacji

Laser wyposażony w dwie głowice – cena brutto: 43 900 zł.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl


LASER Nd Yag „QUALITY-80”  LONG PULSE Z DWOMA SYSTEMAMI PRACY.

Laser występuje w kolorze białym lub czarnym. Został wyposażony w dwa systemy pracy:

* System nanosekundowy o czasie impulsów 10 ns.
* System milisekundowy z regulacją czasu impulsów od 10 do 40 ms do zamykania naczynek.

W laserze Nd Yag zainstalowano cztery długości laserowego światła: 532, 755 i 1064, 1320 nm . Wyposażony jest w tubę powiększającą punkt zabiegowy od 1 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe.

Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 3 mm, usuwanie rumienia, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego, peeling węglowy, usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające – resurfacing skóry… więcej informacji

Cena brutto: 35 000 zł.
W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl