MIKRO FALE ELEKTROMAGNETYCZNE

MIKROFALE ELEKTROMAGNETYCZNE

„Coolwaves 3D” to unikalna technologia wykorzystująca zimne mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry  . Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalają szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już jedna terapia przynosi widoczny efekt zabiegowy: redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry

Fale Coolwaves działają w 3 wymiarach:

Tkanka tłuszczowa – redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – mikrofale działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Cellulit – redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu.

Skóra – ujędrnianie skóry – mikrofale „Coolwaves”  wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.