rf frakcyjny mikroigłowy
rf frakcyjny mikroigłowy

RF MIKROIGŁOWA „FRM-4”
PLUS MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Nasze urządzenie wyposażamy w trzy głowice i dodatkową funkcję – mezoterapia bezigłowa

1. Funkcja RF mikroigłowa jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza radiofrekwencja mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej, maksymalna wartość to 50 Wat co jest bardzo ważne w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry. Głowica wyposażona jest w nasadki mikroigłowe: 81 igieł nie izolowanych lub 49 igieł izolowanych.
2. THERMAGE – zabieg polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, która staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Ten typ zabiegu stanowi alternatywę dla Radiofrekwencji mikroigłowej. Głowica wyposażona jest w 3 końcówki, różniące się wielkością pola zabiegowego.
3. Mezoterapia bezigłowa – Elektroporacja to nowoczesna metoda umożliwiająca przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek dzięki kanałom tworzącym się, pod wpływem pola elektromagnetycznego. Oprócz naturalnych kanałów i pomp budujących błonę komórkową, powstają elektropory stanowiące dodatkową drogę transportu przez skórę niezbędnych substancji aktywnych.

mezoterapia bezigłowa
mezoterapia bezigłowa

wersja mobilna: cena brutto: 38 000 zł.
wersja przenośna: cena brutto: 37 000 zł.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
SPRAWDŹ U ŹRÓDŁA – GABINET KOBIETERIA

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – EFEKTY ZABIEGÓW: ujędrnia, i odmładza skórę, regeneruje skórę na poziomie komórkowym, poprawia elastyczność i nawilża, wzmacnia skórę dzięki stymulacji procesów produkcji kolagenu.
Substancje aktywne do zabiegu: kwas hialuronowy, kolagen, retinol, koktajl anti-age, mieszkanki przeciwzapalne i przeciwtrądzikowe, środki do drenażu usuwające zastoje, obrzęki i cienie pod oczami, środki wybielając.

specyfikacja
Funkcja elektroporacji jest wyposażona w generator pola elektromagnetycznego o moc 50W i częstotliwości impulsów od 1do 10 kHz
sterowanie:
ekran dotykowy 8 cali
funkcje:
RF mikroigłowa i elektroporacja
wyposażenie:
głowica RF mikroigłowa
do wyboru:
10 nasadek mikroigłowych
z igłami izolowanymi 49 pin
lub z igłami nieizolowanymi 81
pin,
pedał
głowica do elektroporacji
częstotliwość fali 5 Mhz
moc fali RF do 50 W
regulacja głębokości wkłucia
od 0,3 do 3 mm
pobór mocy 500 W
zasilanie 220-240 V, 50 Hz
wymiary:
mobilna 35 x 30 x 105 cm
przenośna 25 x 30 x 40 cm
waga:
mobilna 25 kg
przenośna 15 kg

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ