Laser IR LIGHT skuteczne narzędzie do usuwania naczynek

Nasz laser diodowy “IR-LIGHT” został skonstruowany w celu wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki śwoatłą w zakresie 900 – 120 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.

Nasi klienci potwierdzają skuteczność lasera IR-LIGHT do zabiegów: usuwanie naczynek i zmian naczyniowych, naczyniaki gwieździste, naczyniaki nitkowate, punkty rubinowe, rumień i trądzik różowaty.

CENA BRUTTO – wersja mobilna: 25 500 zł.
CENA BRUTTO – wersja przenośna: 23 500  zł.

kontakt: +48502339374, kontakt@laserhitech.pl

 

Specyfikacja techniczna:

  • Dwie wersje: mobilna na kółkach i przenośna
  • Typ lasera:  INFRARED-LIGHT
  • Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
  • Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
  • Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
  • Głowica chłodząca skórę
  • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta.
Gwarantujemy serwis pogwarancyjny, posiadamy zapas części zamiennych umożliwiających wieloletnią eksploatację urządzenia.

Laser IR-LIGHT do usuwania naczynek i zmian naczyniowych skutecznie usuwa naczyniaki gwieździste, naczyniaki nitkowate, punkty rubinowe, rumień, trądzik różowaty.

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ

    Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ