LASER DO USUWANIA NACZYNEK
ND YAG „LONG PULSE”

Najlepsze efekty zapewni laser do usuwania naczynek Nd Yag „LONG PULSE” generujący impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Laser do usuwania naczynek Nd Yag „Long Pulse” stworzony jest do radzenia sobie ze zmianami naczyniowymi. Usuwa punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, teleangiektazje, pajączki i naczynia krwionośne.
Laser wyposażony jest w dwie długości laserowego światła: 532 i 1064 nm emitowane soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm i tubę ZOOM powiększającą punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach do 5 mm, usuwanie rumienia i usuwanie zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

WERSJA MOBILNA NA KÓŁKACH i PRZENOŚNA
termin realizacji: 2 tygodnie
cena brutto: 59 000 zł.

kontakt:
+48 516829223
+48502339374
kontakt@laserhitech.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej

SPRAWDŹ

     FINANSOWANIE:   LEASING   &  KREDYT

SPRAWDŹ