KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Zabiegi kriolipolizy przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalnych urządzeń, które mogą posiadać jedną lub kilka głowic i skutecznie zamrażają tkankę tłuszczową pacjenta.

Urządzenia do kriolipolizy

Firma Laser Hi-Tech oferuje gabinetom kosmetycznym najnowszej generacji skuteczne urządzenia do kriolipolizy. Jesteśmy wytwórnią unikalnych urządzeń dla medycyny estetycznej. Nasze urządzenia mogą być dowolnie skonstruowane i dostosowane do Państwa wymagań. Urządzenia do kriolipolizy mogą być łączone w platformy wielofunkcyjne z funkcjami: E-ligh, E-SHR, laser Nd:Yag, RF mikroigłowa, RF Thermocool, ultradźwięki, mikroprądy dansonwal i plasma skin, vacuum. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i firmą LASER HI-TECH.

MODEL „KRIO-1”   

BEZPIECZNE URZĄDZENIE DO USUWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I MODELOWANIA SYLWETKI Z DWOMA FUNKCJAMI: KRIOLIPOLIZA + MONITOR TV SMART.

urządzenie do kriolipolizy - LASER HI-TECHPrezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy o wysokiej skuteczności i niezawodności. Urządzenie może być wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice pracujące równocześnie oraz monitor z systemem multimedialnym. System multimedialny umożliwia prezentację filmów, muzyki i odbioru TV podczas zabiegów. Bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry. Urządzenie może być wyposażone w głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Cena brutto dla jednej głowicy: 26000 zł
Cena brutto dla dwóch głowic: 29000 zł
Cena brutto dla trzech głowic: 32000 zł.
Cena brutto dla czterech głowic: 35000 zł.

SPECYFIKACJA:

– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– TV Samsung 22” – USB-TV smart
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 120 cm
– waga 25 kg

W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<


urządzenie do kriolipolizy KRIO 2MODEL „KRIO-2”   

BEZPIECZNE URZĄDZENIE DO USUWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I MODELOWANIA SYLWETKI Z DWOMA FUNKCJAMI: KRIOLIPOLIZA I RF THERMOCOOL.

Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy o wysokiej skuteczności i niezawodności. Urządzenie może być wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice pracujące równocześnie o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm oraz głowicę RF  bipolar z trzena nasadkami do twarzy, po oczy i do ciała.

Cena brutto jednej głowicy: 25000 zł.
Cena brutto dwóch głowic: 28000 zł.
Cena brutto trzech głowic: 31000 zł.
Cena brutto czterech głowic: 34000 zł.

W cenie urządzenia jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.

 więcej informacji

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<

MODEL „KRIO-3”  

KRIOLIPOLIZA + RF BIPOLAR + ULTRADŹWIĘKI (KAWITACJA)

urządzenie do kriolipolizy KRIO 3Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy z dodatkowymi funkcjami: liposukcja ultradźwiękowa i fale radiowe bipolarne z chłodzeniem skóry THERMOCOOL. Urządzenie może być wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice chłodzące, pracujące równocześnie oraz głowicę ultradźwiękową o częstotliwości 40 Khz do zabiegów lipolizy, głowicę RF bipolarną 5 Mhz. W zależności od ilości zainstalowanych głowic cena brutto wynosi:

  • Jedna głowica: 31000 zł.
  • Dwie głowice: 34000 zł.
  • Trzy głowice: 37000 zł.
  • Cztery głowice: 39900 zł.

więcej informacji

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Kontakt: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

Zapraszamy do Laser Hi-Tech

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<

Kriolipoliza brzucha – zabieg medycyny estetycznej

Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup urządzenia do kriolipolizy w Laser Hi-Tech warto poznać trochę szczegółów przybliżających sam zabieg.

Na początek warto zapytać, na czym polega ten typu zabieg?

Jest to chłodzenie tkanek tłuszczowych mające na celu ich rozpad. W tym też celu kosmetolog przykłada do brzucha specjalną głowicę lub kilka głowic. Często używanym urządzeniem do kriolipolizy jest urządzenie z serii Krio produkcji Laser Hi-Tech.

Urządzenie z serii Krio może być wyposażone w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice pracujące równocześnie. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowany system bezpieczeństwa, który zapewnia bezpieczeństwo zabiegów. System kontroli temperatury „PID” umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

Należy wiedzieć, że kriolipoliza działa jedynie na tkanki tłuszczowe, a jest w pełni bezpieczna dla innych tkanek – mięśniowych, nerwowych, skórnych. Zabieg ten jest bezbolesny i możemy jedynie poczuć lekkie zimno oraz zasysanie skóry. 

Jak wygląda skóra tuż po zabiegu?
Na brzuchu mogą się nam pojawić drobne obrzęki oraz siniaki. Zazwyczaj znikają one po 7-14 dniach.

Kiedy będą widoczne efekty?
Należy wiedzieć, że tkanki tłuszczowe są stopniowo i dość wolno eliminowane z naszego organizmu. Może to trwać nawet do 3 miesięcy. Dopiero po tym czasie są widoczne najlepsze rezultaty zabiegu kriolipolizy.

Czy taki zabieg należałoby powtarzać?
Zazwyczaj przeprowadza się jeden zabieg. Jednak przy dużym nagromadzeniu tkanki tłuszczowej lekarz może zalecić jego powtórzenie po 2-3 tygodniach.

Czy każdy z nas może poddać się kriolipolizie?
Warto pamiętać o tym, że zabieg ten nie jest przeznaczony dla osób otyłych, a jedynie dla tych o prawidłowej masie ciała, które chcą spłaszczyć brzuszek. Nie jest wykonywany również u chorych na cukrzycę, padaczkę, cierpiących na niewydolność wątroby, nerek, zaburzenia krzepnięcia krwi.

Warto dodać, że obecnie kriolipoliza to jeden z częściej wykonywanych zabiegów, a więc warto zainwestować w zaawansowane technologicznie urządzenie do kriolipolizy. 

Cena urządzenia do kriolipolizy w Laser Hi-Tech wynosi od 25 000 zł do 35 000 zł w zależności od wybranego urządzenia.