HIFU 4D + HIFU VAGINA

NOWA GENERACJA HIFU 4D Z FUNCJĄ GINEKOLOGICZNĄ.

Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności bezpośrednio dostarczają energię cieplną do skóry i tkanki podskórnej, która może stymulować i odnawiać kolagen skóry, a tym samym poprawiać teksturę i zmniejszać zwiotczenie skóry. Uzyskuje się doskonałe wyniki liftingu bez inwazyjnej operacji lub zastrzyków.

Prezentowane urządzenie ginekologiczne „HIFU VAGINA” oddziałuje na błonę śluzową, warstwę włókien i powięź miednicy za pomocą fal ultradźwiękowych. Skoncentrowana energia dociera głęboko aż do tkanki mięśniowej, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne. Co ważne – podczas tego zabiegu śluzówka pochwy pozostaje nienaruszona. Dlatego też usługę tę można wykonywać prewencyjnie, jak i leczniczo w przypadku różnych stwierdzonych dolegliwości, w tym:

wysiłkowego nietrzymania moczu,

obniżenia napięcia ścianek pochwy,

suchości pochwy.

Dzięki stymulacji tkanek pochwy skutecznie zwiększa się (aż do poprawnego stanu) wydzielanie śluzu, a także napięcie jej mięśni, dzięki czemu średnica dróg rodnych ulega zdecydowanemu zmniejszeniu. Wraz z ujędrnieniem ścianek pochwy, unormowaniem wytwarzania śluzu, a także wzmocnieniem mięśni, poprawie ulega również czucie, co ma duży wpływ na zadowolenie z życia intymnego.

Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu HIFU indukuje powstanie w ściśle określonych warstwach skóry, termicznych mikrouszkodzeń, na skutek których dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, koagulacji białek i przebudowy tkanki łącznej. W ciągu jednego zabiegu można wykonać kompletną plastykę twarzy poprzez poprawienie owalu, napięcia skóry, uniesienia policzków i redukcję „podwójnego podbródka”. W efekcie dochodzi również do podniesienia brwi, powiek oraz redukcji zmarszczek.

Energia HIFU pozwala na leczenie otyłości poprzez rozbicie warstwy tłuszczu. Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności podgrzewając tkankę tłuszczową w celu jej rozpuszczenia a produkty przemiany trójgliceryd i kwas tłuszczowy wydalane zostają w procesie metabolizmu.

Głowica z kartridżami o prostokątnym emiterze w którym ustawiamy ilość linii od 1 do 12 oraz ich długość. Mamy możliwość wyboru obszaru zabiegowego: długość i szerokość pola zabiegowego oraz odstępy miedzy impulsami.
Stosowane przez nas kartridże mają żywotność do 50 000 linii. 

KOSZT TERAPII:
Zabiegi wykonywane kartridżem o prostokątnym emiterze, który sprzedajemy w cenie  2400 zł., może wygenerować 50 000 linii co daje koszt jednej linii w wysokości: 2400 zł / 50000 = 0,048 zł.

Zabiegu na twarz, który obejmuje obszar czoła, policzków i podbródka, wykonany kartridżem 3 mm, wymaga wyemitowanie do 500 linii co generuje koszt zabiegu w wysokości 24 zł. Dla przykładu cena zabiegu na twarz w różnych gabinetach waha się od 1000 do 2000 zł. 

UDOWADNIA TO ŻE NOWA GENERACJA HIFU 4D ZAPEWNIA WYSOKĄ EKONOMICZNOŚĆ TERAPII.

DWA OBRAZY STEROWANIA – PROFESIONALNY I OBRAZKOWY

Specyfikacja dla HIFU 4D:
* Sterowanie na dużym 15 cali monitorze
* Energia regulowana od 0,1 do 2 J (uwaga: jest to bardzo wysoka moc, której nie wolno przekraczać z uwagi na niebezpieczeństwo wykonywanych terapii)
* Ilość linii na powierzchni prostokąta: 1 – 12
* Długość linii: 5-25 mm
* Szerokość pola zabiegowego: 1 – 10 mm
* Odstęp miedzy impulsami 1-5 mm
* Kartridże prostokątne 8 sztuk: 1,5mm, 3mm, 4,5 mm, 6 mm, 8mm, 10 mm, 13mm, 16 mm.
* Wydajność kartridża ekonomicznego do 50 000 linii.
* Częstotliwość 4 Mhz
* Moc 200W
* Zasilanie 220 – 240 V, 6 A
* Wymiary: 35x45x105 cm
* Waga: 25 kg


W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE wydany w Unii Europejskiej.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: kontakt@laserhitech.pl

GWARANCJA I SERWIS

CENTRUM SZKOLENIOWE