HIFU-3D

W urządzeniu zaprojektowano możliwość zapisywania danych pacjenta. Operator zapisuje na monitorze nazwisko pacjenta i przechodzi do ustawienia parametrów zabiegu, które zapisuje w pamięci urządzenia. Przy ponownej wizycie można odtworzyć historię zabiegów danego pacjenta z pamięci urządzenia. W pamięci zapisuje się ustawienia ilość emitowanych linii przy jednym przyłożeniu głowicy.

Na powierzchni kartridża może emitować maksymalnie 26 punktów w 11 rzędach (liniach), łącznie emituje 286 punktów przenikania fal ultradźwiękowych. Urządzenie wyposażone jest w osiem kartridży dla głębokości emisji fali:
1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm. 

TERAPIE NA TWARZ – KARTRIDŻE 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm:
* Usuwanie zmarszczek

* Podnoszenie brwi i powieki

* Podnoszenie podbródka

* Odmładzanie skóry

Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie górnych powiek, napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka.

Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne. Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

TERAPIE NA CIAŁO – KARTRIDŻE 6, 8, 10, 13, 16 mm:
* Likwidacja tłuszczu

* Likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia

* Ujędrnia skórę

Do selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych technologia HIFU wykorzystuje energię fali ultradźwiękowej, która ogniskuje dzięki odpowiednio dobranym sondom na odpowiedniej głębokości pod skórą: 6, 8, 10, 13, 16 mm. Zjawisko ogniskowania, powoduje że fale przechodzące przez skórę, charakteryzują się niewielką gęstością energii i dzięki temu nie wyrządzają szkody w powierzchniowych warstwach skóry. Na głębokości ogniskowania w jądrze koncentracji fale generują efekt mechaniczny i termiczny, który obkurcza włókna kolagenowe i przerywa wyłącznie błony komórek tłuszczowych bez powodowania uszkodzeń w tkankach sąsiadujących (naczyniach limfatycznych, krwionośnych, nerwach, mięśniach). Zazwyczaj jeden zabieg wykonany na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry i celów terapii jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt.

KOSZT TERAPII:

Zabiegi wykonywane kartridżem o prostokątnym emiterze, który sprzedajemy w cenie  1400 zł., może wygenerować 20 000 linii co daje koszt jednej linii w wysokości: 1400 zł / 20000 = 0,07 zł.

Zabiegu na twarz, który obejmuje obszar czoła, policzków i podbródka, wykonany kartridżem 3 mm, wymaga wyemitowanie do 500 linii co generuje koszt zabiegu w wysokości 35 zł.

Specyfikacja dla HIFU 3D:

* sterowanie na dużym 15 cali monitorze
* energia regulowana od 0,1 do 2 J
* Kartridże: 1,5mm, 3mm, 4,5 mm, 6 mm, 8mm, 10 mm, 13mm, 16 mm.
* żywotność jednego kartridża do 20 000 linii
* częstotliwość 4 Mhz
* moc 200W
* zasilanie 220 – 240 V, 6 A

W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE wydany w Unii Europejskiej.

Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: kontakt@laserhitech.pl

GWARANCJA I SERWIS

CENTRUM SZKOLENIOWE