FRM-3

Urządzeniem możemy wykonywać trzy rodzaje zabiegów.
1. Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle”
– gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu. Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 25, 49 i 81 igłami. Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii  i czasu emisji fali radiowej. Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwiduje nawisy skóry po ciąży i odchudzaniu.

rf mikroigłowa
GŁOWICA Z NASADKĄ 81 IGIEŁ
rf mikroigłowa
GŁOWICA THERMAGE

2. Zabieg RF mikropunktowy typu „Thermage” polega na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej mikropunktami o dużej energii cieplnej, co powoduje mocne ogrzanie tkanki od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikropunktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Ten typ zabiegu jest przydatny dla pacjentów, którzy mają delikatną skórę i mogą mieć uczulenie od igieł.

3. THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki

Głowica RF bipolarna Thermocool

wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie co ułatwia naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem.

rf mikroigłowa
PRZED / PO

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Specyfikacja:

* Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz
* Moc fali RF do 50 W
* Czas emisji regulowany od 0,2 do 3 sekund
* Regulacja głębokości wkłucia od 0,3 do 3 mm
* Ekran sterujący dotykowy 8 cali
* W zestawie 10 nasadek z igłami izolowanymi 49 pin i 10 nasadek z igłami nie izolowanymi 81 pin
* Cena netto nasadek z igłami nie izolowanymi: 50 zł, z igłami izolowanymi: 60  zł.
* Wymiary wersja przenośna:  32 x 30 x 15 cm, waga 5 kg
* Wymiary wersja stacjonarna: 35 x 30 x 105, waga: 25 kg
* Zasilanie 220 – 240 V, 50Hz
* Pobór mocy 500 W

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
kontakt@laserhitech.pl

GWARANCJA I SERWIS

CENTRUM SZKOLENIOWE