EPIL-6

W urządzeniu zainstalowanych jest sześć funkcji:
E-LIGHT + E-SHR + Laser Nd Yag Q-switch + RF bipolar Thermocool+ RF mikroigłowa + Plasma Skin:

1-2. E-LIGHT I E-SHR wyposażone w dwie głowicę typu E-SHR i E-light z ośmioma filtrami dla  wykonywania zabiegów w systemie VPL lub IN MOTION. Głowice wykonane są w technologii Electro-Optical-Synergy, która jest połączeniem energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i fotoodmładzania.

Zakres zabiegów:

1. 750 – zabiegi termoliftingu podczerwieniom.
2. 690 nm – do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
3. 640 nm – do usuwania włosów na skórze jasnej
4. 590 nm  – usuwanie zmarszczek i poprawa elastyczności skóry
5. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
6. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
7. 480 nm – do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
8. 430 nm
 – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL lub E-SHR. W systemie E-lighr VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta.

Głowica E-light z filtrami

Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 15, czas impulsów od 0,1 do 10 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia “IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.
System IN MOTION osiąga szybkość pracy do 10 błysków na sekundę przy czasie emisji do 10 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji mają moc 2000 Wat dzięki czemu nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków tak jak w urządzeniach Chińskich. Dlatego możemy pracować z maksymalną szybkością 10 błysków na sek z maksymalną mocą 50 J/cm2. Możliwości pracy urządzenia “EPIL-3” nie ogranicza się tylko do zabiegów epilacji bowiem dzięki zastosowaniu fal radiowych stworzyliśmy najnowszy produkt E-LIGHT IN MOTION, który umożliwia szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji. Trzecią głowicą z bipolarną falą radiową umożliwia wykonywanie zabiegów odmładzających oraz redukcję tkanki tłuszczowej.

3. Laser Nd:Yag Q-switch wyposażony jest w trzy filtry: 532, 755, 1064 i 1320 nm. Energia laser regulowana w zakresie 100 – 2000 mJ emitowana jest w czasie 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera  na naczynka i punkty zabiegowe. Laser Nd Yag jest przeznaczona do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie bardzo drobnych naczynek krwionośnych (pajączków), rumienia, przebarwien, wspomaganie leczenie trądziku,  usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci. W głowicy zainstalowana jest lampa, której żywotność gwarantowana jest do 500 tys. błysków.

GŁOWICA Z FILTRAMI I TUBĄ POWIĘKSZAJĄCĄ OD 0,1 DO 9 mm

NOWY ZABIEG KOSMETYCZNY: Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości fali 1320 nm. Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. Preparat węglowy nałożony na skórę, wnika głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

4. RF bipolarna z chłodzeniem skóry tzw. THERMOCOOL.

Technologia radiofrekwencji bipolarnej w połączeniu z silnym
mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do – 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

5. Głowica  frakcyjna  mikroigłowa jest przeznaczona do zabiegów „ThermoNeedle” (Gorące Igły), polegające na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. Częstotliwość fali elektromagnetycznej 5 Mhz, energia fali RF do 50 W/cm2, czas emisji regulowany od 0,2 do 3 sekund.

rf mikroigłowa
GŁOWICA Z NASADKĄ 81 IGIEŁ

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

6. Plasma Skin jest przeznaczone do zabiegów głębokiego liftingu skóry. Urządzenie wytwarza łuk elektryczny.
To właśnie plazma azotowa powoduje miejscową sublimację naskórka. Wskazaniem do zabiegów z wykorzystaniem plazmy azotowej jest lifting okolicy oka (blefaroplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów. Urządzenie plazmowe posiada najwyższe parametry techniczne, Certyfikat skuteczności i bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
* moc plazmy: 150 Wat
* częstotliwość impulsów: 200 kHz
* napięcie zasilania: 230 -240 V, 50-60 Hz
* chłodzenie generatora: wentylator 230V, 0,5 A
* regulacja mocy ciągłej: od 0 do 150 Wat
* uchwyt z wymiennymi igłami ze stali chirurgicznej
Wskazania:
– Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej,
– Lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek),
– Lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu,
– Lifting okolicy pępka,
– Rozstępy,/span>
– Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik,
– Blizny potrądzikowe,
– Blizny i bliznowce
– Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne),
– Brodawki.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<