EPIL-3

Urządzenie zostało wyposażone w cztery funkcje:
1 – 2. E-LIGHT i E-SHR wykonane w technologii: Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji, fotoodmładzania i terapii światłem impulsowym.
Funkcja E-SHR jest wyposażone w głowicę o długości światła 640 nm i wielkości pola naświetlania 15×50 mm. Fynkcja jest przeznaczona do epilacji.
Głowica E-light z ośmioma filtrami dla  wykonywania zabiegów:

1. 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm  – usuwanie zmarszczek i poprawa elastyczności skóry
4. 560 nm  – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm  – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm  – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji

gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Funkcje mogą pracować jako E-light VPL lub E-SHR. W systemie E-lighr VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności

Głowica E-light z filtrami

od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 15, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.

System E-SHR to technologia “IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę.

Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Nowa technologia IN MOTION jest skuteczna w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji, fotoodmładzaniu, leczeniu trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwaniu przebarwień i zmian pigmentowych.

Głowica RF bipolarna Thermocool

3. RF BIPOLAR – THERMOCOOL. Urządzenie ma możliwość zainstalowania dodatkowej głowicy typu RF bipolar z chłodzeniem skóry, która umożliwia wykonywanie zabiegów odmładzających oraz redukcję tkanki tłuszczowej tzw. zabiegi THERMOCOOL. Jest to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie co ułatwia naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

4. Funkcja laser Nd:Yag wyposażony jest w trzy filtry: 532, 1064 i 1320 nm.

Głowica Nd:Yag 532, 1064, 1320 nm

Energia laser regulowana w zakresie 100 – 2000 mJ emitowana jest w czasie 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera  na punkty zabiegowe. Laser Nd Yag jest przeznaczona do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie drobnych naczynek krwionośnych tzw. pajaczków, rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci.


W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<