EPIL-2

Urządzenie EPIL 2 to połączenie czterech funkcji E-Light, E Shr, RF bipolarna i RF mikroigłowa.
Laser IPL RF czyli E-Light to połączenie energię światła IPL z energią prądu RF (radio frequency), który emituje wiązkę promieni świetlnych. Promienie są rozproszone i mają zróżnicowaną długość, dzięki czemu mogą docierać na różne głębokości skóry i działają wielokierunkowo.
Działanie RF czyli fal radiowych uzupełnia i intensyfikuje działanie lasera IPL.

IPL RF usuwa niechciane włosy na stałe, bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym powierzchni ciała. Laser IPL RF to niezbędne urządzenie w każdym dobrym gabinecie kosmetycznym.

Urządzenie posiada cztery funkcje:
1. Funkcja E-light
wyposażona w osiem filtrów przeznaczonych do wykonywania zabiegów:

1. 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej

2. Funkcja E-SHR jest najlepszą metodą fotodepilacji. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła impulsowego, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Po przez emitowanie szybkich impulsów światła i fali radiowej ( do 10 impulsów na sekundę) wytwarzane jest ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów niszcząc je. Technologia E-SHR pozwala na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL z pojedynczymi impulsami lub E-SHR z szybkimi impulsami. Zarówno w systemie E-light VPL jak i E-SHR parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych

Głowica E-light z filtrami

pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.

Głowica RF bipolarna Thermocool

3. Funkcja THERMOCOOL: jest wyposażona w głowicę bipolarną z chłodzeniem skóry. Jest to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna o częstotliwości 5 Mhz wytwarza intensywne drgania w zbitej tkance tłuszczowej powodując jej rozdrobnienie co ułatwia naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

4. Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa jest wyposażone w nasadki z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Urządzenie przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.

rf mikroigłowa
GŁOWICA Z NASADKĄ 81 IGIEŁ

Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle” – gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.

nasadki mikroigłowe

W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu. Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – nasadki 49 igieł i nie izolowanymi – nasadki z 25, 49 i 81 igieł.

Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii w zakresie od 1 do 50 W i czasu emisji fali radiowej ustawianej co 0,1 sek. w przedziale od 0,2 do 3 sekund.. Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwidacja nawisów skóry.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail:
 
laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<