EPIL-1

Funkcja E-light pracuje w systemie VPL (zaprogramowane pojedynce impulsy) lub IN MOTION (szybkie impulsy do 10 na sekundę). Wyposażona jest w osiem filtrów, które umożliwiają wykonanie zabiegów:

1. 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze oraz do termoliftingu.
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej.
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry.
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry.
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji.
6. 480 nm – stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Funkcja E-SHR. Jest to najlepszą metodą fotodepilacji. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła impulsowego, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Po przez emitowanie szybkich impulsów światła i fali radiowej ( do 10 impulsów na sekundę) wytwarzane jest ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów niszcząc je. Technologia E-SHR pozwala na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL z pojedynczymi impulsami lub E-SHR z szybkimi impulsami. Zarówno w systemie E-light VPL jak i E-SHR parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.
Pracy urządzeń serii „EPIL” zarówno w systemie VPL jak i IN MOTION  umożliwia nie tylko skuteczniejszą epilację ale również szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji.

W cenie jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. Urządzenie posiada certyfikat jakości ISO13485 i bezpieczeństwa CE.  Gwarancja 24 m-ce.
Zamów urządzenie lub umów się na prezentację: tel. 502339374,  516829223, e-mail: laser@laser3000.pl

>>GWARANCJA I SERWIS<<<

>>CENTRUM SZKOLENIOWE „ELIGHT STUDIO<<<