DIODA+E-SHR

Platorma „DUAL E-SHR” ma zainstalowane dwie funkcje:

1. Laser diodowy 3D z wiązką światła o dł. 755, 808 i 1064 nm
2. Światło impulsowe E-SHR o długości 640 nm – praca w systemie VPL lub IN MOTION.

Najlepszym sposobem usuwania niepożądanego owłosienia jest terapia łącząca w sobie zarówno laser diodowy, o zróżnicowanych czasach trwania impulsów i energię świetlną z energią fal o częstotliwości fal radiowych, emitowanych przez E-SHR. W związku z redukcją wybarwienia włosa w trakcie terapii, można zastosować uzupełnienie zabiegu wykonywanego laserem diodowym, przez systemem E-SHR. Epilacja laserowa i fotodepilacja, kreuje możliwość zatrzymania klienta w gabinecie, w przypadku posiadania włosów ciemnych i jasnych, na różnych partiach ciała. Zindywidualizowane parametry terapeutyczne, pozwalają uzyskać zadowalające efekty terapii.

1. Laser diodowy został wyposażony w energooszczędne generatory impulsowe, pompy wodne z gwarancją 8 lat, miedziane chłodnice i najnowocześniejsze głowice zabiegową 3D o długiej żywotności. Laser został skonstruowany w celu poprawy skuteczności zabiegów epilacji. Światła lasera emitowane jest z maksymalną energią do 100 J/cm2 impulsami o czasie regulowanym od 1 do 400 ms. Głowica emituje impulsy światła na powierzchni 15 x 20 mm. Emiter zbudowany jest z dziesięciu stosów diodowych o mocy 60 Wat każdy. Łączna moc emitera 600 Wat zapewnia szybką pracę do 10 impulsów na sekundę. Laser ma dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C., co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów.
2. Funkcja E-SHR wykonana jest w technologii: Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą w terapii światłem impulsowym. Głowica E-SHR ma wbudowany na stałe filtr 640 nm i przeznaczona jest do zabiegów epilacji. System E-SHR to technologia „IN MOTION” polegająca na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków, do 15 błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skutecznych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.

Funkcja E-SHR jest najlepszą metodą fotodepilacji. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła impulsowego, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Po przez emitowanie szybkich impulsów światła i fali radiowej ( do 15 impulsów na sekundę) wytwarzane jest ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów niszcząc je. Technologia E-SHR pozwala na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu.

Urządzenie posiada profesjonalny system sterowania dla lekarzy i kosmetologów z programowaniem mikroprocesorowym na dziesięciocalowym ekranie dotykowym.

SPECYFIKACJA:

* Moc głowicy diodowej 600 W
* Długość fali światła: 755, 810, 1064 nm
* Energii impulsów regulowana 10 – 100 J/cm2
* Częstotliwość impulsów regulowana: 1 – 10 Hz
* Czas impulsów ustawiany od 10 do 400 ms
* Powierzchnia emisji: 15 x 20 mm
* E-SHR 640 nm
* Pole naświetlania: 15×50 mm
* Gęstość energii regulowana : 1 – 50J/cm2
* Moc generatora IPL – 2000W
* Chłodzenie skóry od +5 do – 5 st. C
* Częstotliwość fali radiowej: 5 Mhz
* Moc RF: 10 – 50 W
* Maksymalny pobór mocy: 2000 W
* Zasilanie: 220 – 240 V, 50-60 Hz, 10A
* Wymiary: 35(L)x45(W)x115(H) cm
* Waga 50 kg