DEZYNFEKCJA ŚWIATŁEM UV-C

Sterylizatory UVC z fotokatalizatorem są najmocniejszym rodzajem urządzeń, które zabijają wirusy, bakterie i grzyby znajdujące się w pomieszczeniu. Poza lampami bakteriobójczymi UV-C równie skuteczne są ozonatory ale wymagają one przestrzegania procedur związanych ze szkodliwością ozonu dla człowieka i zwierząt. Lampy UV-C nie powinny emitować promieniowania  na skórę i oczy ludzi dlatego zamyka się je wewnątrz sterylizatora. Lampy UV-C zamknięte w komorze nie widoczne na zewnątrz sterylizują powietrze pompowane do wnętrza. Przepływ powietrza odbywa się w trybie ciągłym lub zaprogramowanym. 

Sterylizatory UV-C nie wymagają przestrzegania żadnych procedur. Proces dezynfekcji przeprowadza się przez cały czas podczas pracy w biurach, hotelach, szpitalach, gabinetach i przychodniach, szkołach, sklepach, barach i restauracjach, pracowniach usługowych i produkcyjnych, mieszkaniach i tp. Wykorzystanie lamp emitujących promieniowanie UV to bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób pozbycia się wirusów, bakterii oraz grzybów.

STERYLIZATOR ŚCIENNY UVC Z FOTOKATALIZATOREM
DWA MODELE DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ OD 100 DO 300 m²
1. Sterylizator UV-C do 100 m² – cena brutto: 5900 zł.
3. Sterylizator UV-C  do 300 m² – cena brutto: 8800 zł.
URZĄDZENIA DOSTĘPNE W MAGAZYNIE – CZAS DOSTAWY 24 GODZINY

Nasz najnowszy produkt do ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2 – ścienny sterylizator powietrza światłem UV-C z fotokatalizatorem. >>>CO DAJE FOTOKATALIZATOR.

Sterylizator zapewnia bezpieczną dla zdrowia dezynfekcję bez ozonu i szkodliwości promieniowania UV-C. Promieniowanie UV-C w zamkniętej komorze nie widoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza… czytaj więcej

STERYLIZATORY PRZENOŚNE “UV-C”
DO DEZYNFEKCJI POMIESZCZEŃ OD 20 DO 500 m²
1. UV-C od 20 do 50 m² – cena brutto: 2 900 zł.
2. UV-C od 50 do 100 m² – cena brutto: 3 900 zł.
3. UV-C  od 100 do 200 m² – cena brutto: 4 900 zł.
4. UV-C do pomieszczeń powyżej 200 m² do 500 m² – cena brutto: 6900 zł.
URZĄDZENIA DOSTĘPNE W MAGAZYNIE – CZAS DOSTAWY 24 GODZINY

Nasz najnowszy produkt do ochrony przed korona wirusem – przenośny sterylizator powietrza do dezynfekcji światłem UV-C Dezynfekcja bez ozonu i szkodliwości promieniowania UV-C. Promieniowanie UV-C w zamkniętej komorze nie widoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza… czytaj więcej

Zamówienia proszę kierować na adres poczty email:kontakt@laserhitech.pl
Informacje można uzyskać pod nr. tel. 516829223, 502339374
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach:  9 – 18.